Alpha Movers Korlátolt Felelősségű Társaság

Budapest
Költöztetés
5+
Éve a szakmában

Más szolgáltatás Budapesten és környékén

Legújabb ajánlatkérések

Adótanácsadás KATA jogviszonyról

  • Kinek van szüksége adótanácsadásra?: Egyéni vállalkozó/egyéni cég
  • Hajlandó vagy a könyvelővel kizárólag online egyeztetni?: Igen
  • Árbecslés: 95.000 Ft

KATA jogviszony tisztázás -ben az új KATA szabályozás életbe lépett. Ekkor a KATA-jogviszonyom fenntartásához nyilatkozatot kellett volna tennem, amiről nem tudtam. A NAV felé a KATA fizetéseimet folyamatosan teljesítettem (50 ezer Ft/hó). Az önkormányzat felé (Piliscsaba) a helyi iparűzési adóhátralékot nyarán állapították meg, amit azóta minden hónapban rendeztem. Most ébredtem rá, hogy ez a NAV felé is tartozást jelenthet. Jelenleg a NAV felé nincs tartozásom, de szeretném tisztázni a jogviszonyomat a -es KATA-változástól kezdve. Nem vagyok biztos benne, hogy jelenleg milyen adózási formában vagyok, és hogy a korábbi befizetések mennyiben számítanak. Májusban bejelölöm majd a sávos adózást újra. A Számlázz.hu keretfigyelője miatt szeretném, hogy helyesen legyenek beállítva a jogviszonyok, anélkül hogy téves információt küldenék a NAV felé. Kérem a könyvelő tanácsát: Jogilag hogyan rendezzük a KATA/jogviszonyt visszamenőleg Milyen adózási formába kerültem -től Milyen esetleges anyagi terhek, és hogyan lehet figyelembe venni a befizetett összegeket.

Új családi ház tervezése 140 m²

  • Épület típusa: Családi ház
  • Építendő alapterület: 140 m²
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 3.500.000 Ft

A telek enyhén leejtős, nm-es, Budakeszin található, 15%-os oldalhatáron álló beépítethetőséggel és 5,5 m-es épületmagassággal, viszont az emeleti szinten szeretnénk ha legalább 1,5-es parapet kialakulna. A telek DNY-i tájolású. Preferáljuk a talajcsavaros megoldást, de ebben teljesen rugalmasak vagyunk. Bruttó összesen - nmes SIP technológiával épített, kétszintes családi házban gondolkodtunk. - Földszinten szeretnénk nappali + konyha + étkező, illetve fürdőszoba külön gépészeti szobát is. Bár ez valószínűleg budgetünkön kívül esik, de figyelembe véve a 5,5 max épületmagasságot, megfordult a lenti nagyobb alapterület egy alacsonyabb tetővel, és kisebb alapterületű 2. szinttel. Ez esetben opcionálisan egy lenti kicsi dolgozószoba még felmerült. - Főzni mindketten kimondottan szeretünk, ezért szeretnénk a konyhába egy konyhaszigetet is. Opcionálisan a konyhában egy kamrát is szívesen használnánk. Az étkezőt egy 8 fős asztallal szeretnénk ellátni. Fontos, hogy a konyha-étkező-nappali egy térben legyen annyira, hogy lássuk egymást, tudjunk kommunikálni. - A nappaliban a kanapét 3-4 személyesre szeretnénk és L vagy U alakút képzeltünk el. - Emeleten 3 szobát szeretnénk, fürdőszobával, lehetőség szerint több beépített szekrénnyel. Amennyiben a fenti szintre kerülne a gépészet az is elfogadható részünkről, itt maximum a zajtól tartunk egy kicsit. Örülünk, ha vannak izgalmas megoldások, formák. Nagy üveg felületek. A 2 db kocsi beállót a költségek miatt nem garázzsal, hanem fedett kocsibeállóval szeretnénk megvalósítani. - ez opcionális, nem prioritás ha nem fér bele a költségkeretünkbe. Az utcában nem található csatorna, viszont biológiailag lebomló emésztőt szeretnénk. Az utcában szintén nincs földgáz. Hőszivattyúban és padlófűtésben gondolkodunk. Itt a budgeten belül de szempont lehet a későbbi megtakarítás lehetősége, azaz jobb minőségű hőszivattyú amivel hosszú távon jobban járunk. Az építkezés után szeretnénk napelemet is, amiből hosszú távon a kocsibeállóra is kerülhetne, egy későbbi elektromos autó töltés miatt, így ennek a kiállását is érdemesnek gondoljuk már most kialakítani. Redőnyök később szempont, de 3 éven belüli terv, nem szükséges a beköltözéshez. (Nem szeretnénk, hogy elektromos legyen.) Hasonló a szellőztető rendszer is, kialakítása elengedhetetlen már most, de a berendezés megvétele lehet későbbi tétel is. A hosszú távú terveink között szerepel a nyárikonyha kialakítása is, aminek a helyét még pontosan nem képzeltük el, szívesen meghallgatjuk a javaslatotokat. A kertbe szeretnénk locsoló berendezést is, fúrt kút a területen sajnos nem opció, de a vízkiállások helyét már most szeretnénk kialakítani.

Beltéri festés és javítás 50 m²

  • Mi lenne a feladat?: Falfestés, Glettelés, faljavítás
  • Kb. mekkora felületet érint a munka?: 50 m² alatt
  • Mikorra lenne szükséged a festőre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 220.000 Ft

Leázást követően lenne szükség javításra egy 2 szobás Pécs-Kertvárosi lakásban. A fürdőszobában nincs tapéta, de a wc-ben és az előszobában igen, amelyet el kell távolítani a javítás előtt. A munka elvégzését teljeskörűen kérem, a romok eltakarításával együtt. Kérem a helyreállító szakember által kiadott, aláírt és pecsétjével ellátott árajánlatot szíveskedjenek megküldeni.

8 ajtó átalakítás fenyőből

  • Milyen típusú szekrényre lenne szükséged?: Egyéb
  • Mikorra lenne rá szükséged?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 240.000 Ft

Tömör fenyőből készült szekrény ajtajának átalakításához lenne szukségem asztalos segítségére. Az ajtó jelenleg tömör fenyő 40x83 cm és 18 mm vastag, ezt szeretném ha átalakítanák üvegbetétes ajtóra úgy, hogy kb 4.5 cm-es lécek legyenek a "keretek" (ami határolja az üveget) és ezek a lécek belülről (ahol az üveggel találkozik) 1 cm -es szélességben csiszolva legyenek. 8 db ilyen ajtót kellene átalakítani.

Homlokzat- és lábazati szigetelés

  • Mit kell szigetelni?: Homlokzat, Lábazat
  • Mekkora felületet kellene szigetelni?: 100-300 m2
  • Teljesítési határidő: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 7.500.000 Ft

Családi házam energetikai korszerűsítéséhez szeretnék árajánlatot kérni az alábbi munkákra. A beruházás a KEHOP Plusz-4.1.7-24 pályázati konstrukció keretében valósulna meg, ezért kérem, hogy az ajánlat ennek megfelelő, tételes bontásban készüljön el. 1. Homlokzati hőszigetelés • Külső falazat teljes felületű hőszigetelése • Becsült felület: ~– m² (helyszíni felmérés alapján pontosítandó) • Tervezett hőszigetelés vastagság: minimum 15 cm (EPS / grafitos EPS – javaslatukat kérem megadni) • Teljes rendszerben: ragasztás, dübelezés, üvegszövet háló, alapozás • Színezővakolat a hőszigetelési rendszer részeként • Lábazati szigetelés (amennyiben szükséges, külön soron feltüntetve) 2. Tető / padlásfödém hőszigetelése • Fűtetlen tetőtér feletti födém hőszigetelése • Becsült felület: ~– m² (helyszíni felmérés alapján pontosítandó) • Tervezett vastagság: minimum 25–30 cm (ásványgyapot vagy egyéb javasolt anyag) Kérem az ajánlatban külön feltüntetni: • anyagköltség és munkadíj bontását, • az alkalmazott anyagok típusát és vastagságát, • a kivitelezés várható időtartamát, • garanciális feltételeket, • opcionálisan alternatív (A/B) műszaki javaslatot. A munkák célja igazolt primerenergia-felhasználás csökkentése, ezért kérem, hogy az ajánlat műszaki tartalma energetikai szempontból védhető legyen.

Műanyag ablak szúnyoghálóval

  • Hány ablakot szeretnél?: 6 ablak
  • Szeretnél árnyékolót is?: Külső árnyékolót szeretnék
  • Kérsz bontást/beépítést?: Igen, bontást és beépítést is
  • Mikorra lenne szükséged az ablak(ok)ra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.850.000 Ft

kb: 2db x, árnyékolóval, 2db X árnyékolóval, 1dbX árnyékoló nélkül, 1db X árnyékolóval, szellőzővel gázkazán miatt) (nagy méretek miatt 2-3 részes ablakok ) kis ablakok árnyékoló nélkül:1db 60x, (2db 60x60 szúnyoghálóval) és 1 db fa bejárati ajtó X (két részen nyíló +30) szúnyoghálóval ablakok fehérek bukó-nyíló, szúnyoghálóval,

Vályogház felújítása, 50 m²

  • Újítandó/bővítendő terület mérete: 50 m2
  • Van építési engedélyed?: Nincs
  • Mikorra lenne rá szükséged?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 3.500.000 Ft

Vályogház, a belső falakat kellene helyrehozni, az egyik helyiségbe az ajzatot betonozni is kellene. A folyosókon is a falakat kellene megcsinalni, illetve van egy előtér, aminek betonozni kellene az alját illetve felfalazni, ablakokat es ajtot belerakni. A falak illetve az aljzatos rész kb. - 40m² Az előtér kb. 8-9 m²

5 műanyag ablak redőnnyel

  • Hány ablakot szeretnél?: 5 ablak
  • Szeretnél árnyékolót is?: Külső árnyékolót szeretnék
  • Kérsz bontást/beépítést?: Igen, bontást és beépítést is
  • Mikorra lenne szükséged az ablak(ok)ra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

1. Bejárati ajtó (bal)oldal-és felül fix ablakokkal. Befelé nyíló, jobbos. Teljes magasság mm, teljes szélesség mm. 2. Jobbos erkélyajtó. Bukó-nyíló. ×. Mellette balra egy bukó nyíló kétszárnyú ablak mm magas, mm széles. 3. Balos erkélyajtó. Bukó-nyíló. x. Mellette jobbra egy bukó-nyíló kétszárnyú ablak mm magas, mm széles. A teraszablakokhoz és ajtókhoz redőnyt, vagy napellenzőt is szeretnénk.

3 LED lámpa csere

  • Árbecslés: 75.000 Ft

Az egri Mátyás király úton található ingatlanokban, egy beázás során a gipszkarton mennyezetbe süllyesztett 3 db LED fényforrás zárlat miatt kiégett. A beázás hetekkel ezelőtt megszüntetésre került, a gipszkarton kiszáradt, már a helyreállító festés is megtörtént. A 3 db tönkrement lámpatest újra cserélése szükséges. A költségeket a lakás biztosítás terhére el fogom számolni, ezért számlára és írásos szakvéleményre is szükségem lesz. Kérem, küldjenek árajánlatot a munka elvégzésére.

Kültéri pergola alatti betonozás

  • Mikorra lenne rá szükséged?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 650.000 Ft

KIVITELEZŐT KERESÜNK – KÜLTÉRI BETONOZÁS (POMÁZ) Kültéri pergola alatti terület betonozására és annak teljes előkészítésére keresünk tapasztalt kivitelezőt. Elvárások: megfelelő rétegrend kialakítása szakszerű alapelőkészítés készbetonnal történő kivitelezés precízen elsimított, egyenletes felület A munkát igényes minőségben szeretnénk elkészíttetni, ezért tapasztalattal rendelkező szakember jelentkezését várjuk. 📍 Helyszín: Pomáz 📅 Felmérés: azonnal lehetséges Érdeklődni privát üzenetben vagy telefonon.