nagyon szép munkat végeztek ajanlom mindenkinek köszönöm .nappalit burkolt és mester munkat végzet . kedves jó ember
Samu Mihály úr és csapata reagált a leggyorsabban, már másnap kijöttek és mindent a megbeszélt határidőre teljesítettek. Reggel 7-től este 7-ig nyomják, ha kell, még tovább. Munkájukra nagyon igényesek, inkább belefektetik a plusz munkát mindenbe, hogy a végeredmény szép és precíz legyen. Szép lett a tető, a kémények, az erkélyek is.
Köszönöm szépen az együtt működést és hogy a Bosterkft választota mi is mint Válalkozo embereimel egyut nagyon elégedettet voltunk és minden meg rendelőnek aki a bosterkft választja kedvezményesen esztetikus .szép. precíz .erős .és pontosan el végezni a munkát üdvözlettel Bosterkft .
AZONNALI VISSZAJELZÉST KAPTAM. A NEKEM MEGFELELŐ CATERING-EST AJÁNLOTTA. KÉSŐBBIEKBEN ÉRDEKLŐDÖTT, HOGY TUD-E MÉG SEGÍTENI VALAMIBEN. NAGYON KORREKT, CSAK AJÁNLANI TUDOM MINDENKINEK
Teljes mértékben elégedettek vagyunk a napelem rendszer telepítésével. Már az elejétől kezdve nagyon segítőkész és profi csapattal volt dolgunk. Minden felmerülő kérdésünkre türelmesen és érthetően válaszoltak, ami sokat segített a döntésben. A telepítés gördülékenyen, pontosan történt, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Jó szívvel ajánljuk őket mindenkinek, aki napelemben gondolkodik!
Szakembert kerestem, szinte percek alatt 5 ajánlat érkezett. Másnap reggel mindegyik felhívott! Nagyon hatékony a Tudjukki munkája köszönöm
Két éve találtam rá a Tudjukki oldalára, és csak a legjobbakat tudom elmondani a szolgáltatásukról. Először egy burkoló céget sikerült találnom (Demeter Villszer Kft.), akik gyönyörűen kijavították és felújították az erkélyemet, ami már veszélyes állapotban volt. Aztán egy asztalost találtam (Lacko Wood Industry Kft.), akit eredetileg egy ágyláb levágására hívtam, később három csodás asztalt is készített.
Kazáncsere volt a project.Gyors és szakszerű munkavégzés , korrekt szakemberek. Ajánlom mindenkinek.
A határidőket betartva, megfelelő àr-értékarányban végezték el a munkát. A kérdéseket maximálisan figyelembe vették. Tisztán, precizen dolgoztak! Mindenkinek ajánlani tudom az Üvegkockát.
Köszönjük, nagyon jó szakembert küldtek!Első alkalomtól fogva nagyon kedvesek! Ténylegesen akarnak es tudnak is segíteni! Többször is édeklődnek hogy tényleg elkészült amit szerettünk volna! Köszönjük a segítséget!
Vízszerelőt kerestem, az ajánlott szerelő hamar megoldotta a problémát. Munkájával nagyon meg vagyok elégedve. (Brechl János - vízszerelő)