Igényelje ingyenesen, és fogadjon megkereséseket ügyfelektől az Ön környékén.
Profil igénylése díjmentesenA lakásunkhoz kapcsolódó teraszon téli kertet alakítottunk ki és a régi burkolatot is felszedtük, ezt szeretném újra burkolni.
Nagyon régi beltéri fa ajtókat szeretnék újra festetni/mázoltatni. 2 db 2szárnyú kazettás. 6 teli fa ajtó. Illetve egy régi ablak is van. amit le kéne mázolni. Köszönöm.
Terasz
Fehér
Egy 30nm-es erkély (vagy inkább tetőterasz?) burkolàsàra kérnek árajánlatot. Az erkély jelenleg átépítés alatt áll, tehát egy teljesen új estrich beton rétegre lehet majd dolgozni. A csempét még nem szereztük be hozzà, tehát ha van saját tapasztalat, hogy milyen burkolatot érdemes választani (csempe vagy màs?, melyik gyártó vagy típus ajánlott?) akkor szívesen vesszük az információt. Tekintettel arra, hogy megfelelően vízálló és fagyálló legyen, illetve nyáron jól bírja a magas hőmérsékletet is, mert a ház fekvése miatt, mindig oda süt a nap. A kivitelezés idejét illetően rugalmasak vagyunk. Ha bàrmilyen egyéb információra lenne szükség az alábbi telefonszámon elérhető vagyok. Üdv
Feher
Színes