
m2 a kertem Csepelen egy lakóparkban ami 23 éve épült. Igyekszem egyedül szépen rendben tartani tavasszal gyep szellőztetést és fűmagvetést egyedül megcsináltam de most megint a füvet már nem látni csak talpas muhar és egyéb gyomok… a kert egyik oldalán tuja sövény van, azt is le kellene már vágni újra. Nincs sok növényem a kert egyszerű de bárhogyan is igyekszem nem tudom karbantartani ahogy kellene. Tegnap nyírtam füvet (illetve gazt) ezért friss a fotó, néhány nivenyem van a teraszon de szeretnék majd a kertbe is telepíteni növényeket. Csepelen homokos a talaj egyébként…
Romániából származom, vettem egy házat Makón, és szeretném letéreltetni az udvar egy részét, körülbelül 80 négyzetmétert. Azt kell mondanom, hogy az udvarnak ezt a részét meg kell tisztítani, mert vannak rajta betondarabok, ahogy a csatolt képen is látható. Tudna adni egy árajánlatot erre a munkára, az anyagokkal együtt? Köszönöm!
A telek, amelyen m2 +dupla garázs van négyszögöl, tavaly évig tökéletesen rendbe tartott kert volt minimális konyha kert (eper, málna, ribizli, csemege szőlő) résszel. Jelenleg próbáljuk rendbe tartani, de nem megy. Szükség van permetezésre, metszésre, kevés kapálásra. Hátsó rész kútból kap locsoló vizet, a hát előtt, automata rendszer locsolja a füvet. Leylandi ciprus bókrok 3 m magasak védik a belátást a szomszéd hát felől
Ház előtti homokos kavicsos terület elkészítése a feladat.az utcánk burkolata föld-murva.(Debrecen-Bánk) A kaputól kifelé 5 méter, szélessége 13m. -Utca front felől 13 méter k-szegély lerakása - 1 db 3,2x5 m térköves kocsibeálló elkészítése - 1 db 0,9x5m térköves járda elkészítése 1 db 7x5 méteres murvás kocsibeálló elkészítése. Összességében: 13 m k-szegély, 25 m normál szegélykő, 21 m2 térkő, 35 m2 murvás-kavicsos terület
Egy családi ház néhány éve gondozatlan kertjének rendbetételében volna szükségem segítségre. A házban felújítási munkák várhatók, így a kertben nem minden munka esedékes, azonban szükségem volna egy általános konzultációra, ezt követően pedig várhatóan egy öreg mandulafa megfiatalítására, egy szilva fa metszésére, egy jelenleg körtelevélrozsdával küzdő körte fa kezelésére. A kertben több fát és cserjét ki kell szedni. Egy öreg fenyő a kiszáradás szélén áll, szúrós cserjék elburjánzottak. A kertet sövény veszi körbe, melyben vannak szárazabb egyedek, ezeket kell pótolni. A sövényt is nyírni szükséges. Azt gondolom egyszerűbb volna személyesen átbeszélni a teendőket és egyeztetni az esedékes munkákról. Hosszabb távú együttműködésre keresek kertészt, de a rendszeressége változó.
Kis virágos kert, kb 3x5 méter a ház előtt. Rózsák vannak benne és tulipánok meg nárciszok. A ház mögött bogyós gyümölcsök. 6 db málna, 2-2 piros és fekete ribizli, 2-2 db fehér és piros egres és 2 db szeder. Ezek friss ültetések, egy éve lett telepítve. Ezeket át kellene kapálgatni. Ez kb 10 méter hosszan van és kb 1,5 méter széles.
7 db kb 2,5 mes leylandi tuja vágása a felső 1,5 m-en. Hosszú ( kihúzható)létra van.
Sziasztok, Gödön szeretném jelenlegi 10cm magas térkövemet cserélni új 6cm magas térkőre (kb nm) Erre szeretnék ajánlatot kérni. Segítségeteket előre is köszönöm.
beton alap megvan
A következőkre szeretnék ajánlatot kérni: 2*6 méter szegélykő lerakás és kb. 24 nm terület egybefüggő viacolorozása. Ezen kívül a bejárati ajó előtt szeretnék egy, a jelenleginél nagyobb lépcsőt szinten viacolorból csináltatni. A terület nagy része (kb 80%-a) meg van alapozva, jelenleg műanyag gyeprács van rajta. A ház vonaláig szeretném a térkövet.