Rendkívüli időpontban szombati napon is vállalták a kiszállást és a megbeszéltek szerint pontosan érkeztek, teljeskörűen felmérték a problémát, sajnos kiderült, hogy nagyobb a probléma, mint gondoltuk, nagyobb beavatkozás szükséges, ezért későbbre halasztottuk a munka elvégzését. De teljesen meg vagyok velük elégedve, szívesen ajánlom másoknak is a szakembert.
Köszönöm!
Vezeték csere,16-32 amperre bővítés.
Konnektor áthelyezése panelban.
A légkondicionáló berendezés amióta elkezd fűteni, túl gyakori lett a biztosíték leverése. 3*10 A van a villanyóránál, és rossz lehet a kiosztás.
Ariston típusú gázkazánhoz
Ékszakai áram újrahúzását szeretném. Jelenleg falon belül megy, de nem vagyok a falon kívüli vezetéknek sem ellene. Jelenleg az éjszakai áram közvetlen a bojlerba megy, ezt szeretném egy konektorral megoldani inkább.
Új kombinalt sutohoz szeretnenk sajat halozatot kiepiteni a konyhaban. Sajnos a jelenlegi csatlakozasi lehetosegek, csak hosszabitoval megoldhatoak. Csatolva kuldom a lakas alaprajzat, munka nm2-t sajnos nem tudok mondani.
Teljes lakàs vezetékelés stb