
Szerkezeti ázásunk volt. Beépített WC-nél kellene bekötő szettet cserélni. Megnézni, hogy a tartály ereszt-e. Emellett a beépített zuhanyzónál kellene kicserélni a vízvetőt, a szilikont újból húzni és a lefolyó szifont? Bűzzárót cserélni mert itt is ereszthetett. Zuhanyzóban a fugát újból húzni? Csatolok képeket.
4 szobáról van szó, előszoba
Előszoba, konyha kis nappali összesen 40 nm.alapterületű, belmagassága 2,5 méter ezt szeretném a gázkonvektorról klímás fűtésre cserélni. 3 ablak egy fém ajtó ezek nem kellően szigeteltek sajnos még. Telhesen új laminált padló jó szifetelő réteggel alul amit az idén már elértem. Tehát az egész aljzat jól szigetelt. Külső falazat 35 cm.a belső 50 cm.és vályog. Várok ajánlatokat, szeretném majd a legjobbat választani. Köszönettel.
Két ingatlanról van szó az egyikbe egy a másikba 3 klíma kellene ( ikerházak) jelenleg mindenhol megvannak a klímák de azokat szeretnénk cserélni, tehát a kiépítés megvan. Illetve az egyik lakásban van egy klíma ami egy hónapja lett telepítve azt szeretnénk a hálóba tenni a nappaliba pedig egy nagyobb teljesítményűt a helyére. Így az egyik lakásban 3 a másikban pedig két klíma lenne. Az egyik lakás 54 a másik 43 nm-es
A kültér nehezen megközelíthető.9m magasságban
Üdv! 3,5 vagy nagyobb hűtő, fűtő minőségi klímát szeretnénk kérdés kell e ehhez a klímahoz H tarifa,mert akkor azt is szeretnénk kialakítatni! Ha lehet az idén! Rokkant család vagyunk ha vannak kedvezmények szeretnénk kérni köszönöm.
A meglévő WC-t nem lehet lehúzni és / vagy folyamatosan folyik a víz. A tartályba vezető csap is valószínűleg hibás. A tartályt a WC-vel összekötő cső közötti illesztés nem megfelelő, szivárgás tapasztalható. Opcionális esetben a teljes a WC csere is lehetséges. A fürdőben egy csaptelepet is cserélni szeretnénk. A munka egy panellakásban lenne.
Regisztrált szerelőt keresek, a fűtésmegújítási programban, POLÁR 3,5kW-os klímára. Régi készülék helyére menne. A kültéri egység padkán szerelve a tetőn helyezkedik el, a padlástéri kibúvónyilásnál. (Tetőre nem kell kimenni!) Tetőtéri lakás, kb. 8m távolság van a kültéri és beltéri között. Kondenzvízelvezetés van, a beltérinél lefolyócsatornához lett kiépítve, a kültérinél a tetőre folyik. A polár splitklíma programben dec. 11-től szerelhető, a kupon megvan.
Ajánlatot szeretnék kérni hűtő-fűtő klíma beszerelésre készülékkel együtt. A lakás 21 nm-es, tégla építésű. A társasház műemlék épület, így sajnos a homlokzatra nem engedélyezik a felszerelést. A lakás bejárati ajtajának elhelyezkedése és a megközelítése is igen speciális (mellékeltem róla fotókat). Az lenne még a kérdésem, hogy áfás számlát tudnak-e kiállítani?