Villanybojlert szeretnék kedvezményes tarifára átkötni.
Két helyen led világítást szeretnék bekötni, amihez megvan a falból kiálló vezeték. Egy erkélyen lévő lámpa pedig eddig egy saját kapcsolóval volt kapcsolható, ezt belül egy kapcsolóval szeretném kapcsolni. A kábel már a kapcsoló dobozon megy keresztül, csak nincs bekötve, tehát elméletileg nincs szükség plusz kábel behúzására.
A lakásban a kismegszakítótól kellene húzni egy teljesen új vezetéket a villanybojlerig. A falban a kábel csövekben nem biztos hogy elfér ezért nagy valószínűséggel kábelcsatornàval kellene megszakítás nélkül elvezetni a vezetéket a bojlerig.
Két falban ami két különböző helyiségben található nincs áram. Valamikor biztos volt mert a konnektorok fel vannak szerelve.
Klimàt szeretnèk beuzemelteni 1db
A régi beépített főzőlap cseréje.
Mobilklíma üzemelése (2,6 kW) esetén égett szag érezhető a megszakítóknál, ha csak az működik akkor is. Minden más elektromos dolgot pl mosógép, hűtő elbír a rendszer gond nélkül.
Menyezeti lampatestbe ego kialudt. Új egot kellene behelyezni. En mozgaskeptelen vagyok, férjem nem tudja megcsinalni.
Gázos főzőlapot szeretnék villanyra cserélni.