júniusnak utolsó hetére szeretnék árajánlatot lakás belső festésére. 75 m2, 6 helyiség.
72m2 ház, fehér. Létra szükséges.
- A hely ahova be kell építeni, 55,5 magas x 56,5 széles bukó-nyíló, balos, csincsilla üveg. Kell párkány - A hely ahova be kell építeni ,5 széles x 49 magas, bukó - nyíló csincsilla üveg nem kell párkány.
Lakótelepi bejárati ajtó, fehér, műanyag is lehet ,kérhetek mintákat
T. Uram! A IX. kerületi - Attila ltp. - 55 nm lakás teljes felújítása keretében kell burkolási munkát kivitelezni, amely áll fürdő csempézés: 24,5 nm, konyha csempézés: 2,5 nm, valamint padló burkolás a fürdőben: 4,8 nm, konyhában: 6,6 nm, előszobában: 7,5 nm és az étkező részen: 9,0 nm. A csempe tégla, vakolt beton felületre, illetve szerelt gipszkarton falra kerül, míg a burkolás a fürdőben, konyhában és előszobában Murexin, vagy Austrotherm Uniplatte lapokra történne. Kérem adjon előzetes árajánlatot a fenti munkákra, illetve egyeztessünk időpontot a helyszíni szemléhez. A burkolólapokat már megvettem. Üdvözlettel, Telefonszám:
szuterén /garázs, tároló, wc, folyosó/ ragasztás nélkül, szegélyezéssel/merev keskeny ragasztva/
Fehér svéd faház és garázs, a ház földszintes (nm,/43nm)
2db *cm tokosztott, bukó nyíló 3db *cm bukó nyíló 4db 50*50cm bukó nyíló Egy db *cm fix ablak 98* cm bejárati ajtó 2db 30cm-es oldalvilágító
98* cm fehér 2db 30cm-es oldalvilágító
1A osztályú, élcsiszolt, 6 mm-s/ 30x60cm-s mázas gresporcelán lapot (lsd a képen) szeretnék a konyhába a falra feltetetetni. A burkolandó felület 2.52 nm. A fal le van festve. Nem szeretnénk újra festeni a burkolás után. Helyszín 6. ker., lift van, parkolni az udvarban lehet. Köszönöm!