Wekerletelep 1. emeleti lakás, fölötte csak tetőtér van. 1 válaszfalat szeretnénk kiszedni és arrébb egy gioszkarton falat húzni. Egy másik mellékfalat is kiszednénk. Minden ablakot ki kell cserélni, de Wekerlén csak fa ablak lehet, ami iszonyatosan megnövelheti a költségét. Multiklímát szereltetnénk fel 1 kültéri egységgel és mind a 3 szobába beltéri egységgel. Valószínűleg kombi kondenzációs gázkazánnal fűtenénk és a melegvizet is ezzel csinálnánk. Ehhez béleltetni kell a kéményt is. A padlót felszednénk, szigetelnénk, estrichel vízszintbe hoznánk mindenhol, ezután lamináltpadlót raknánk le. Nem tudjuk, hogy kell-e számolni, hogy mit bír a fsz. és az emelet közötti födém. Vízcsöveket, kiállásokat is lehet, hogy arrébb rakatnánk.
1, 5 szint magasságú, 6x 7m alapterületű használaton kívüli kazántérbe kellene acél vagy vasbeton szerkezetű, önálló lábakon álló osztófödémet tervezni, abból a célból, hogy a helyiséget alul tárolóként, fölül dupla garázsként lehessen használni, az ennek megfelelő terhelések és erőhatások figyelembe vételével.
Ajánlatot szeretnék kérni egy 63 folyóméter hosszú fa kerítés kivitelezésére Budapest 3. kerületben, a meglévő kerítés megmaradó fém oszlopaira Az építendő kerítés paraméterei a következők: - magasság: cm - 2cm vastag tömör fából - (a régi kerítéssel ellentétben nem srégen hanem) függőleges lécezéssel, hozzávetőleg 10cm széles deszkák 5 cm-es hézagokkal (ez az elérhető faanyag függvényében változhat) - 2 sor vízszintes tartóléccel - 63 folyóméter, amiben benne van a két kiskapu is - svédvörös színre pácolandó A meglévő fa kerítés bontandó, a fém oszlopok megmaradnak, ezek fekete rozsdaálló festékkel történő átfestése szükséges A meglévő 2 db kiskapu (fémvázas, ld a mellékelt képen) is újradeszkázásra kerülne egységes megjelenéssel, a kiskapuk nehezen záródnak, lakatos javításuk szükséges Kérem küldjenek árajánlatot mely a munkadíjat és anyagköltségeket is tartalmazza. kérném hogy a bontás (és hulladékfa elszállítás) díját külön tüntessék fel. Várom továbbá az információt arra vonatkozóan hogy a munka hozzávetőleg hány munkanapot venne igénybe. Előre is köszönöm ajánlatukat.
Nappali padloponnal kiöntése, vinyl lerakása és szegélyek felrakása
Egy fürdőszobában a meglévő hálózat felújítása, WC beszerelése, valamint két fürdőszobában a szaniterek beszerelése. Továbbá két bojler felszerelése és bekötése. A fürdőszobában korábban nem volt WC, jelenleg egy 45 mm-es cső fut az aljzatbetonban, mely a pincében csatlakozik a mm-es szennyvízösszefolyóhoz. A födém 30 cm-es, téglatálcás megoldású. A kérdés, hogy kialakítható-e rendes, gravitációs szennyvízelvezetés a WC-hez, vagy darálós WC megoldásra van szükség.
Teljse szennyvíz kiépítés és ppr csövekkel szerelt hàlózat kiépítés
nagyjából db bejövő számla/év, és hasonló mennyiségű kimenő számla van, -ben a nettó árbevétel 1,2 mliliárd Ft volt. A cég mésztermékek, és útszóró anyagok gyártásával, valamint kereskedelmével foglalkozik.