Kátránypapírral több rétegben fedett, fából készült erkélyre szeretnék szigetelést,, mert átfolyik rajta az eső. A szigetelt felületen deszka borítás van, ami a járófelületet adja. Ez nem zárt, néhány centi van a deszkák között. Jelenleg fólia takarásban van, hogy ne csorogjon le a víz a Z alsó teraszra.a
Hőszigetelés: - Kb. m2 nettó felület - 10 cm EPS vagy 8 cm grafitos anyag kalkuláció is érdekel. - A terméskő lábazatot nem takarnánk el. - A redőny-sínek mellett nincs rés hagyva szigetelésre. - Új párkányok berakását is kérjük. - A bejárati terasz külön elkészül, azzal nem kell számolni. - Kérdéses számomra, hogyan lehetne megoldani a szerelt kémény kulturált eltakarását a homlokzati részen. Ragalja: Elsősorban csak festést igényel, de a napnak nagyon kitett oldalon deszkákat is cserélni kell.
Nettó nm-es ház belső felújításához keresünk köműves szakembert. Felújítás fő célja a fűtési rendszer korszerűsítése (padló fűtés) kialakítása, emellett kisebb átalakításokat tervezünk a belső falakat illetően. (Ajtók nyitása/ kialakítása, meglévő ajtók/ elbontott cserépkályha visszafalazása. Tervezett munkálatok megkezdhetők június vége július eleje.
nm családi házat szeretnénk teljeskörűen felújítani. Belső munkák: kb 30 nm válaszfal bontás kb nm falfelület glettelés, festés Kb 60 nm járólap csere Kb 60 nm csempézés( fürdőszoba, wc,mosókonyha) Kb 40 nm fa parketta csiszolás, lakkozás 5 db (90*) beltéri ajtó csere 2 db (*) beltéri ajtó javítása
Zengővárkonyban minél előbb keresek szakembert a régi családi parasztházunkba, ahol jelenleg is élünk. Alumínium vezeték van még az egyik 25 nm- es szobában, 4 konnektorból 1 működött, de tegnap az is elkezdett recsegni. Ezt kellene megszerezni, mind a négyet és kettőt kicsit áthelyezni, és a mennyezet lámpát is áthelyezni, és egy újat létesíteni. Kb ennyi. Minél előbb szeretnénk megcsináltatni. A szoba közel van az árambiztosítékokhoz, a külső fali áramszekrényhez.
Kedves Szakemberek! Debrecen Kondoros részén szeretnénk egy méter hosszú homokos földutat 20 cm darált betonnal beteríteni és ezáltal az elkövetkező pár évre egy átmeneti megoldásként javítani a bejutást a házakhoz. A következő munkákra lenne szükségünk: Tükörkészítés, mert van egy kisebb magasságkülönbség az útban. Föld elhordására valószínűleg nem lesz szükség, mert néhol az út már a kerítések szintje alá járódott ki, de ha esetleg valamennyi földet a végén mégis el kellene szállítani, akkor azt megbeszéljük a kivitelezés közben. Kezdetben azonban számoljunk azzal, hogy földelhordásra nincs szükség. 20 cm finomra darált betonban gondolkodunk úthengeres tömörítéssel és alá geotextillel. Ékelőrétegben nem feltétlenül gondolkodtunk eddig, de amennyiben van lehetőség rá, szívesen kapnánk ajánlatokat ékelőréteggel együtt és nélkül is. Ami még fontos, hogy 7 háztartás van az utcában, így az utca egyik oldalán mindig megoldhatónak kell lennie a ki be közlekedésnek. Becsatlakozó utca nincs. Előre is köszönöm szépen a válaszukat és az ajánlataikat. Üdvözlettel Pisti
Először : nagytakarítás : -1. pokháló,-2. ablakmosás / 3 utcai kétszárnyas /-függöny le és fel -3. ajtómosás / 1 bejárati, 2 nagy kétajtós, 4 normál ajtó /. -4 konyhabutor lemosás, -5. porszívózás, portörlés - 6 fürdőszoba, Wc Ezután havonta :Porszivózás, portörlés, WC, fürdőszoba, felmosás Wc, fürdőszoba,
kültéri villamos mérőhely kialakításához. Szeretnék árajánlatot kérni az alábbi munkára. Helyszín: Hollóháza Szolgáltató: MVM Émász Állapot: a ház még nem épült meg, jelenleg csak a mérőszekrény kerülne ki a telekhatárra Amit szeretnék: 3×32 A normál (A1) mérés Htarifa kialakítása (külön mérőhely) kültéri, végleges mérőszekrény, telekhatáron a szekrény legyen később bővíthető (villanykazán / esetleg villanyautó miatt) A mérőszekrény nem plombált részében kérek: 1 db V dugaljat 1 db V CEE 16A dugaljat FIrelét (30 mA) Amit most nem kérek: a ház felé menő földkábel kiépítése ház EPH / alapföldelés villanyautótöltő kiépítése (Ezek majd később, a házzal együtt.) Az ajánlatban kérem jelezni: az anyagköltséget és a munkadíjat benne vane a készre jelentés és az MVMes ügyintézés várható kivitelezési időt
Elég összetett vagyok én egy olyan valakire gondoltam akinek van jogsija,mert autom van csak már 70 évesen nem vezetek.Hetente boltba menni,esetleg két hetente,Ami fontos az orvoshoz menetel.Azsem tul sokszor volna.Most szeretnék egy nagy takaritást.Ha ez meg van akkor már elég a havi.Köszönöm elöre is.
Nagyon utolso pillanatban vagyunk sajnos, de ha tud ajanlatot adni ra, azt megkoszonom: - Palyazatra szeretnenk valahogy megoldani, ezert junius kozepeig kellene kivitelezni legkesobb. - a haz nagyjabol negyzetmeter alapteruletu, L alaku, tegla es kofalakkal (nagyjabol negyzetmeter amit szigetelni kellene)