 
        Tetőtéri helyiségben kéne kialakítani klímát. Jelenleg 3 kis szoba van (amiből pár év múlva 2 szoba lesz (1 nagyobb, jelenlegi két szoba összevonásával, és 1 kisebb). Úgy kéne a klímát felszerelni, hogy az átalakításkor minél kevesebb utómunkával lehessen az új elrendezéshez is alkalmazni. Alaprajzot csatolok, kisszobak.jpg néven a jelenlegi, kisszobakuj.jpg néven pedig az új elrendezés.
Tisztelt Cím! Csatoltam a hűtendő lakás alapraját. A 18, a mellette levő most csak kb. 10 (gardrób leválasztva) és a bejárat melletti 12 négyzetméteres szoba hűtésére kérnék ajánlatot, melyek a 4. emeleten vannak. Pl. a Polar klímákat néztem, mint megfizethető, de nem rossz minőségű klímát, de természetesen más is szóba jöhet. Ha jól sejtem az egymás melletti szobákra is praktikus a külön kültéri egységet megvenni. A bejárat melletti szobánál megoldandó a vízelvezetés "befelé, mivel utcafronti, a másik 2 szoba esetén zöld területre csepegne. Kérdés, hogy az elektromos hálózat alkalmas-e rá, milyen speciális igényeknek kéne megfelelnie. Köszönöm
Klímaszerelési feladat leírása: Rendelkezem egy Gree inverteres split klímával. A kültéri egység már felszerelésre került, és minden szükséges furat elkészült. A rézcsövek, kondenzvíz elvezető cső és elektromos kábelek is be vannak szerezve. A beltéri egység kb. 5 méterre van a kültéritől. A hátralévő feladatok: • A beltéri egység felszerelése és csatlakoztatása a csövekhez. • Elektromos bekötés elvégzése. • Vákuumozás és a rendszer feltöltése hűtőközeggel, ha szükséges. • A rendszer beüzemelése és tesztelése. A munka előkészítve, csak a csatlakoztatás és beüzemelés szükséges. ⸻ Ha további kérdésed van, szívesen segítek! Budapest VIII
Van egy régi klíma és annak helyére kellene szerelni. Tehát a régi leszerelni. Panel lakás 5. emelet, de nem kell külső falon szerelni. A korábbi külső egység az erkélyen található. A szoba nyugati fekvésű és a ház szigetelt. A szerelés időpontját illetően rugalmas vagyok mivel döntően otthon dolgozom.
Érdekelne az árajánlat akkor is, ha a klimát én veszem meg (tehát csak szerelés). A csatolt helyre és helyszinre szeretnék klímát. Alapvetően a nappali-konyha-étkező hűtésére, de nem baj, ha a hatása a szobákban is erződik. Belmagasság 3 m. A fal 30 cm ytong, a külső egység kívül elhelyezhető (88 cm a közös felület a kinti oldalon). A villanyszerelő dobozok a klíma vonalában futnak, konnektor nincs. Május 22-ig, vagy június 9-20 lenne a legideálisabb a beszerelés.
Mono blokkos hőszivattyúra gondoltunk, de csak fűtéshez kellene elő állítani melegvízet. Jelenleg egy Totya 40 kazán és egy vízteres kandalló látja el a fűtést, felváltva éppen melyikben gyujtunk be. Esetlegesen olyan hőszivattyús megoldás is szóba jöhetne, ami a nyári klíma szerepet is betölti. Ház 2 szoba + nappali helyiségből áll, plusz wc és fürdőszoba. 3*32 amper van lekötve a házhoz. Jelenleg még nincs H tarifás hálózat kiépítve.
Egy 3,5 kw klímát szeretnék felszereltetni. Klíma + szerelés. Ami extra lenne, hogy mi kialakítanánk a villany vezetékelést a mérő óráig , ahova közvetlenül kellene a bekötést elvégezni. A többi csövezés távolsága 3 méteren belül maradna. Lehetőleg minél hamarabb de ha olyan árfekvés változtatás okozna akkor valamennyi rugalmasság is belefér.
Egy nmes egy szintes ménfőcsanaki családi ház teljeskörű felújítása keretén belül padlófűtést szeretnénk telepíteni az egész házba, új gázkazánnal, illetve a gázkazán helyének módosításával. A ház majdnem fele alatt pince található ahol (még nincs feltörve a jelenlegi beton) valószínűleg a lehető legvékonyabb rétegben kell padlófűtést lerakni, mivel feltehetően vékony a betonréteg és nem szeretnénk további belmagasság csökkenést.
1 darab jó hatásfokú, megbízható japán klíma beszerzése és telepítése 14 nm-es hálószoba hűtése céljából. (Teljesítmény 2-2,5 kw.) Kültéri felszerelése ablak alá (erkély az adott szobához nincs). Beltéri elhelyezése a kültéri egységtől ~4,5-5 méterre. Preferált márkák: Fujitsu, Panasonic, Toshiba, Mitsubushi, esetleg Daikin. Helyszín: Társasház, 3. emelet. Parkolás ingyenes. Az ajánlatot kérem megbontani eszközre és munkadíjra.
https://kontaktor.hu/klima_samsung_ar35_ar09txhqasineuar09txhqasixeu_25_kw_?utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_kontaktor&utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_kontaktor&gad_source=5 Családi házba, rövid csövezéssel, külső egység falraszereléssel.