FotoZone SnD Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Budapest
Fotózás
10+
Éve a szakmában

Még több ilyen szakember Budapest közeléből

Más szolgáltatás Vecsésen és környékén

Legújabb ajánlatkérések

70 m²-es családi ház hozzáépítési tervezése.

  • Épület típusa: Családi ház
  • Hozzáépítendő alapterület: 70 m²
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 2.800.000 Ft

6 mérőhely szabványosítása és teljesítménybővítése.

  • Mire lenne szükséged?: Mérőhely szerelése (szabványosítás/áthelyezés), Teljesítménybővítés
  • Mikorra lenne szükséged a villanyszerelőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Terv szerinti kiépítés 6 db mérő

Fél ház villanyának javítása.

  • Árbecslés: 45.000 Ft

A fél házban nincs villany

Gorenje Pandora split klíma telepítése falra.

  • Mikorra lenne szükséged a szakemberre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 120.000 Ft

Gorenje Pandora Inverteres split klíma 3,5 kW WIFI vezérlés, csepptálcafűtés PAN35IN / PAN35OUT Üdvözlöm! Vettünk egy Gorenje Pandora Inverteres split klíma 3,5 kW WIFI vezérlés, csepptálcafűtés PAN35IN / PAN35OUT klímát. + 6 és 10mm-es rézcsövet és klímakonzolt, 5x1.5-es kábelt. Dégen, családi ház felső szintjére, falra mennyiért telepítenék ? kb 3-4m lesz beltéri-kültéri, 1 ferde kb 60cm-s faláttörés kell.

Új klíma vásárlása és telepítése 20 m²-re.

  • Hűtendő-fűtendő alapterület: 20 m²
  • Kívánt beltéri egységek száma: 1 db
  • Mikorra lenne szükséged a telepítésre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Villanyóra-szabványosítás és teljesítménybővítés.

  • Mire lenne szükséged?: Teljesítménybővítés
  • Mikorra lenne szükséged a villanyszerelőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 180.000 Ft

Nagyobb puffertartály beszerelése 200 m²-es házba.

  • Fűtött alapterület: 200 m²
  • Milyen hőtermelőkkel rendelkezel?: Gáz/elektromos kazán
  • Szükséged van a készülék beszerelésére?: Igen
  • Mikorra lenne szükséged a készülékre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Vaillant VU /2-5 R1 falikazánunk ellátja a fűtés és melegvíz készítést a családi házunkban, a kazán belső tágulási tartálya azonban elromlott. Szeretnénk felmérni, mekkora új tartályt lenne érdemes beszereltetni a jelenlegi beépített 10 literes tartály helyett. Esetleges nagyobb külső tartályon gondolkodunk amiatt, mert a 3 szintből a legfelsőn kicsi a fűtés hatásfoka, a radiátorok nem melegszenek fel annyira, mint az alsó szinteken. Ehhez a munkához keresünk igényes fűtésszerelő szakembert.

38 m² tető bádogozása és ereszcsatorna javítása.

  • Mire lenne szükséged?: Egyéb
  • Mikorra lenne szükséged a bádogozásra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 250.000 Ft

A társasház hátsó cseréptetejének felülete kb 38m². Az esővíz elvezetésért egy kb 19,5m hosszú ereszcsatorna felel, a társasház 2 oldalán 1-1 csonkkal. A jobb oldalon található lefolyócső viszont nem csatlakozik be sehova, a kertbe folyik. Szeretnénk felméretni, tanácsot kérni, hogyan, hova lehetne megoldani a lefolyócső bekötését/ elbírná-e az esővizet, ha csak a társasház bal oldalán található lefolyócsőben folyna le az esővíz és a jobb oldali ágat megszüntetnénk. Valamint a kivitelezésre szeretnénk ajánlatot kérni.

Vízhálózat felújítása és bővítése Pécsi lakásban.

  • Mire lenne szükséged?: Meglévő vízhálózat felújítása/bővítése
  • Mikor lenne szükséged a vízszerelőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 850.000 Ft

Üdvözlöm! Pécs uránvárosi lakásban az alábbiakra lenne szükségem: Lefolyó cső és hideg/meleg vízvezeték lehúzása falban és aljzatban (Könnyen véshető) egy másik szobába konyhablokk kialakításához. Új bojler bekötése és szükséges vízvezetékek kialakítása falban. Új falba építhető wc kialakítása, ehhez új csatorna csatlakozás (a jelenlegi földbe fut), mm lyuk fúrása 40-es falba konyhai szagelszívónak és zuhanykabin cseréje. Ajánlatát előre is köszönöm!

35 m2-es házbővítés kőműves munkával.

  • Újítandó/bővítendő terület mérete: 35 m2
  • Van építési engedélyed?: Még nincs, de már folyamatban van
  • Mikorra lenne rá szükséged?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 3.500.000 Ft

Tatabányán egy régi kádár kozcka házat szeretnénk bővíteni 35 m2-el. A Bővítés a Nappali-étkezőt illetve az előszobát érinti. Az új hozzáépítés 30-as ytongból lenne illetve plusz 3 tartó pillér lenne betéve a falak csatlakozási pontjainál továbbá a sarkon. A konyha és a gardrobe fal síkját fel kell hozni az uj falazat síkjával. Elsősorban kőműves munkát szeretnék igényelni, de későbbiekben a tető elkészíte is aktuális lehet. Ha van rá esély, akkor CSOK támogatásból finanszíroznánk az építkezést, ami azt jelenti, hogy a munka elkészülte után és a készültségi állapot jóváhagyása és az összeg folyósítása után tudnánk a munkadíjat kifizetni, ennek átfutása 2-3 hét, de ez ha nem járható, akkor rugalmasan tudom ezt kezelni.