
1 db x 1 db x
1, Helyileg Fonyódon lenne. Méretei: Kívülről a kapu magassága:2 méter. Felsőrésszel együtt 2.74 m Szélessége:2,46- Belülről: Magassága a mennyezetig: 2,9 m szélessége a falig: 2,65 m A színe barna lenne jó, aranytölgy. 2, Kaposváron: A szélesség: 2,m , magassága 2 méter. Itt a színe fehér legyen.
Jelenleg billenö garázskapu van, e helyett szeretnék kétszárnyasat. Méretek a falban lévő zártszelvény keret méretei szélesség cm magasság cm. Ebbe a keretbe kéne 30x30-as zártszelvényből 2 szárnyat gyártani -as zsanérral szerelve zárral. A szárnyak belső oldalaira u szelvényeket hegeszteni és ezekbe méretre vágott wpc elemekkel vízszintesen berakni. A szín minden elem esetében antracit szürke.
- Mérete kb: x cm - Színe: a nem feláras színből választanék. Gyakorlatilag nem számít a színe. - ha van rá lehetőség, akkor Bluetooth-os telefon nyitás is jó lenne (ártól függ) - áramszünet esetén kézzel is nyitható legyen - valamilyen betörés biztos megoldással - fél-nyitott állapotba is meglehessen állítani.
Sziasztok! Mivel nincs ilyne opció, ide írom le: A garázslehajtóm felső küszöbe túl meredek. a kocsim hasa ehhez túl alacsony (Volvo S60 -as, szedán). Szeretném a lehjatót úgy megcsinálni hogy a garázs használható legyen. A garázs maga Kispesten, kertvárosban található. Az időpont rugalmas, de mondjuk úgy max 2-3 hónapon belül szeretném ezt véghez vinni. Árajánlatot szeretnék kérni, küldtem a képeket is.