Gyors kivitelezés. A mai világ és jövő követelményeinek megfelelő, körültekintő tervezés. Kitűnő kommunikáció. Alamos a részletekre is maximálisan odafigyelő szakember. Rugalmas alkalmazkodás a megrendelő igényeihez.
Nagyon megbízható szakember, aki minőséget adott át, azt többször ellenőrizve. Köszönöm, mindenkinek csak ajánlani tudom.
Panel lakásban kellett kicserélni a régi vezetékeket. Törekedett rá, hogy a lehető legszebben oldja meg, csak a legszükségesebb helyeken csatornázott. A felmérés utáni változtatásainkra is nyitott volt. Csak a munka végeztével kellett fizetni, az ajánlati árat is tartotta, ami ritka manapság. Szimpatikus, kedves, rugalmas, abszolút megbízható, jó szakember, szívesen ajánlom mindenkinek. Akinek pedig az ár is fontos, annak még inkább! 😉
Lakàsom teljes elektromos felùjìtàsra szorult. Fontos volt, hogy minimàlis bontàssal/vèsèssel 5 nap alatt meglegyen a munka ès a vègèn minden ellenőrizve lett.
Tényleg időben érkezett és végig precízen dolgozott, közben még alkalmazkodott a hirtelen változó terveimhez is. Mindvégig készségesen válaszolt minden kérdésemre, a folyamatos egyeztetés miatt nyugodt voltam hogy jó kezekben a villamos halozat. Árban is teljesen korrekt, abszolút bizalomra méltó szakember, bátran ajánlom.
Korrekt munka. Sikerült megoldani, hogy ne kelljen csatornázni a lakásban az új kábel kiépítése folyamán.
Teljes mértékben elégedett vagyok vele, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni, maximálisan javaslom mindenkinek. Nagyon jó szakember, érti amit csinál és még javaslatokkal is szolgált.
Korrekt felmérés, gyors árajánlat adás és tájékoztatás, rugalmas hozáállás
Elégedett voltam ezzel a szakemberrel is villanyszerlőt is keretem.
Kérem elsősorban emailben keressenek, köszönöm szépen!
Földelés behúzása a szobai konnektorba. Legalább egybe.
Két darab vályogtégla házban szeretnénk komplett hálózatot cseréltetni, a kettő együtt kb m²
Téglaépítésűház, 3 részre felosztva, külön villanyórák, komplwtt villamoshálozat felújítása.
Budapest, Nyugati pályaudvar mellett 3. emeleti körfolyosós 67m2-es lakás újraszerelése védőcsövezéssel, kábelezéssel. Nagyobb fogyasztók: villanysütő, mikrohullámú, villanybojler, 3db inverteres klíma. Kiegészítő elektromos radiátor (nem egyidőben működtetve) 4-5 helyen. 1×32A megigénylése mérőhely és biztosíték kiépítéssel, szabványosítással. Észszerű biztosítéktábla kialakítása fi relével, kb 13-16 kismegszakítóval. Gyengeáramú LAN vezeték 2 végpontig. Téglafal, cm belmagasság. Csak horonymarással végezhető vésés. Köszönöm figyelmét, várom szíves ajánlatát. Üdvözlettel Sz.B.