Kátrány volt a tetőn. A vihar feltépte, teljesen szét rombolta. Az árajánlatokat új érték biztosításhoz kérem (AEGON). Elképzelésem: szintén teljes kátránypapírozás, mint ami volt. Ha lehet akkor a teljes maradék kátrány eltávolítása után a csatorna rendszer teljes cseréje...körbe, 1 lefolyóval. Nem élek a helyszínen, egyeztetés szükséges. Felméréskor, a munka elvégzésekor.
Jelenleg pala van és eszt szeretném kiváltani.Csatorna csere is lenne.
Osszú vályog parasztház tetőcsere
Szükséges tetőfa cseréje, új cserép rakás, bádogozás
Cserép van,jó állapotú,nem szorul cserére. Lécezés,fóliázás lenne mindössze. Gerendákat nem kell cserélni. A tető kontyolt nyeregtető, nm. Kérem emailben keressenek.
Kb 20 m ereszcsatorna és 1 db lefolyó kiépítése
A felújítás nyeregtetőre vonatkozik. A tető felülete: 80 m2 A fagerendák és a tetőlécezést 30 cm-es léctávolsággal az ácsok már elkészítették. A faladat a tető lefedése 0,5 mm vastagságú szinuszhullámos cserepeslemezzel, teljes bádogozási munkákkal /szegélylemez, cseppentő, kúplemez alátéttel, ereszcsatorna, stb../
Régi bontása is.