"LAUKÓ" Ipari és Szolgáltató Betéti Társaság

Fót
Asztalosmunka
20+
Éve a szakmában

Más szolgáltatás Fóton és környékén

Legújabb ajánlatkérések

140 nm homlokzat- és lábazatszigetelés grafitos rendszerrel.

  • Mit kell szigetelni?: Homlokzat, Lábazat
  • Mekkora felületet kellene szigetelni?: 100-300 m2
  • Teljesítési határidő: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 7.500.000 Ft

Tisztelt Telepítő! Isaszegen egy kibővítete Kádár kockát szeretnénk homlokzati hőszigeteléssel ellátni : nm homlokzati és kb. 20 nm lábazat szigetelése komplett rendszerrel, azaz 12 cm grafitos hőszigetelés és 1,5 nemesvakolattal. Állványozás nem szükséges.A futó Lakásfelújítási programon belül szeretnénk megoldani, idén tavasszal. Kérem jelentkezzenek ha érdekes lehet önöknek, felmérésben rugalmas vagyok.

106 m²-es lakás átépítési tervezése

  • Épület típusa: Társasház
  • Átalakítási alapterület: 106 m²
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

A lakásról: kis lakásszámú, történelmi múlttal rendelkező társasházban, 1. emeleti, 2+2 félszobás, étkezőkonyhás, belső kétszintes lakásról van szó két fürdőszobával, Ariston turbós-tárolós kombi cirkófűtéssel, utcai-udvari kilátással. A második (tetőtéri) szinten zuhanyzós fürdőszoba és 3 kisebb méretű hálószoba, valamint egy tárolásra használt padlásrész, a lakás alsó részében étkezős konyha, spájz, külön vécé, fürdőszoba, nappali és egy belőle nyíló kisebb szoba található. Az átalakítás során két belső két szintes lakást gondoltam kialakítani, egy közel 30 nm-eset (lakás 1) és egy szük 60 nem-eset (lakás 2). Nem tudom, hogy lehetséges-e, de elképzelésem szerint a jelenlegi spájzból menne a lépcső (csiga) és a jelenlegi emeleti fürdőbe érkezne a lakás 1 esetében. A lakás 2-nél a nappali átalakulna amerikai konyhássá. Szerintem nem igazán lehet két bejáratot csinálni, mert a szomszéd villanyórája útban lenne a bejárati ajtó létesítéséhez, ezért egy bejáratban gondolkodtam. A lakás 2 esetében fürdőt is ki kell alakítani. A jelenlegi padlásra gondoltam vizesblokkot építeni, de ha ez nem lehet, akkor a nappali-konyha részben kell még ezt is megoldani, gondolom. Csatolok egy tájékoztató jellegű alaprajzot, sajnos, a méretarányosat még nem találtam meg. Köszönöm, ha ennyi minimális információ alapján az elképzelt munkálatok költségeiről - amennyiben ezek egyáltalán megvalósíthatóak - a tervezésről durván becsült árajánlatot tudnának mondani orientálódásképpen.

Beltéri festés és glettelés 150-400 m²-en

  • Mi lenne a feladat?: Falfestés, Glettelés, faljavítás
  • Kb. mekkora felületet érint a munka?: 150-400 m²
  • Mikorra lenne szükséged a festőre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 900.000 Ft

Legutóbb több mint 20 éve volt festés, ill. tapétázás, most egy felújításhoz kapcsolódva szeretnénk elvégeztetni. A műanyag nyílászárók beépítése óta, jó 10 éve a penészesedés is probléma. Jelenleg még csak árakról szeretnénk tájékozódni, m2-re számolva. (A festést jelenleg törtfehér színre tervezzük.)

45 m²-es hozzáépítés tervezése családi házhoz

  • Épület típusa: Családi ház
  • Hozzáépítendő alapterület: 45 m²
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.350.000 Ft

Meglévő házunkat szeretnénk kibővíteni egy-két nagyobb szobával/nappalival a legegyszerűbb módon. Falazatnak ytongot vagy viablokkot képzeltünk. 2,3-2,7 belmagassággal. A jelenlegi konyhából nyílna az új helység, ahol most jelenleg egy terasz van. A terasz magasságával egy szintre szeretnénk hozni a szobát, szóval fel kell tölteni. Tetőnek féltetőt cserepeslemezzel vagy trapézlemezzel. Egyik oldal amelyik a szomszédra néz ablak nélküli lenne, a másik oldalon két ablak és egy nagyobb üvegajtó az elképzelés. Elektromos radiátorokkal szeretnénk megoldani a fűtést. Bővebben szívesen tájékoztatjuk Önöket. A mellékelt rajzon a bekeretezett rész lenne a hozzáépített elképzelés.

65 m² hidegburkolás két fürdőszobában és konyhában.

  • Mivel kell burkolni?: Padlólap/járólap, Fali csempe/mozaik
  • Kb. mekkora felületet kell burkolni?: 65 m²
  • Mikorra lenne szükséged a burkolásra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.800.000 Ft

Fürdő (2,1x2,35 m): Kádbeállítás, WC (mellé egy elválasztó fal), fal és padló burkolás, bontás. Csempe elképzelés még nincs. Fürdő (2,1x3 m): Zuhanykabin (üveg ajtó, peremre állítani, tálca nélkül), fal burkolás (28,5x33 cm hexagon csempe), bontás. Konyha (4,25x4,35 m): Bontás, padló (20x cm) és fal burkolás, valószínűleg aljzatkiegyenlítés.

Komplex, 10 főmenüs weboldal fejlesztése.

  • Mire lenne szükséged?: Új weboldal készítése
  • Milyen weboldalra lenne szükséged?: Más
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

10 fő menüs, almenük mèg variácios kidolgozas alatt, edukáló, videoablakokban beszélgető emberek, podcastok, amiket regisztalt tagok lathatnak csak, a regisztracio utan tobb lehetoseget az oldalon. Csak angol nyelvu lesz. A videoablakokban torteno kb 1,5-2 oras beszelgetesek fel lesznek véve, s az egyik menü a store- oda mp4, mp3 formatumokba elerhetoek lesznek bankkartyas fizetesi lehetosegekkel, a store ban lesznek egyèb (már meglèvő) digitalis termékek (e-book, audio-book). Domain nevet mar megvettem. Hirtelen ennyi. Ha ez kesz, ezutan van még 11 masik tematikaju weboldal otletem

54 m² teljes villamos hálózat felújítása speciális kiállásokkal.

  • Mire lenne szükséged?: Meglévő villamos hálózat komplett felújítása
  • Kb. mekkora területen kell szerelni?: 54 m²
  • Mikor lenne szükséged a villanyszerelőre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 850.000 Ft

Bojler kiállás, kazán kiállás + kazán érintés védelmi papír, 2db klíma kiállás, 3 db elektromos redőny kiállás, sütő, főzőlap, hűtő kiállás, fürdőszoba radiátor kiállás, mosógép és szárítógép kiállás különkörön, 3 váltó kapcsoló, 6 db mennyezeti lámpa, 20 db konnektor, mindehhez biztosíték tábla, fő falak beton válasz falak tégla

4 ablak és 1 ajtó gyártása és beépítése.

  • Hány ablakot szeretnél?: 4 ablak
  • Szeretnél árnyékolót is?: Nem szeretnék árnyékolót
  • Kérsz bontást/beépítést?: Igen, bontást és beépítést is
  • Mikorra lenne szükséged az ablak(ok)ra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.800.000 Ft

Ablak: Szélesség: mm Magasság: mm 1 db Ablak: Szélesség: mm Magasság: mm 2 db Ablak: Szélesség: mm Magasság: mm 1 db Ajtó: Szélesség: mm Magasság: mm 1 db kifelenyíló nagyobb és kisebb méretű felosztással, de mind a kettöt ki lehet nyítni kis üveges rész Színe fehér Külső-belső párkányozás

3 klíma beszerelése és cseréje

  • Kívánt beltéri egységek száma: 3 db
  • Mikorra lenne szükséged a telepítésre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.800.000 Ft

4 méteres belmagasságú belvárosi lakáshoz 3 helységben szeretnénk hűtésre fűtésre egyaránt alkalmas klima berendzést. Jelenleg 2 helyen van csak hűtésre alkalmas klima ezeket szeretnénk lecserélni, plusz még 1 helységben új kilmát beszereltetni. helység 1: 20 m2 - eddig itt nem volt klima helység 2: 25 m2 - csere helység 3: 13 m2 - csere

8 méteres fémkerítés nagykapuvval és kiskapuvval.

  • Kerítés hossza (kapuval együtt): 8 m
  • Szeretnél nagykaput a kerítésre?: Igen
  • Szeretnél kiskaput a kerítésre?: Igen
  • Kérsz bontást/beépítést?: Igen, bontást és beépítést is
  • Árbecslés: 850.000 Ft

olyan kerítést szeretnék, amin a kutya kilát valahol a nagykapu csak osztott lehet és csak befelé nyílhat, mert kifelé belelóg a közútba a kiskapu esetében pedig a két kerítéskő oszlop távolsága cm igazából a kisktő elemmel együtt, a jelenlegi kapu és kisajtó magassága pedig cm beton oszlopok magassága cm 2 kerítéskő oszlop távolsága cm