NEW DESIGN ART STUDIO Kft

Páty
Asztalosmunka, Építészeti tervezés
10+
Éve a szakmában
24h
Gyors visszajelzés

Még több ilyen szakember Páty közeléből

Más szolgáltatás Budakeszin és környékén

Legújabb ajánlatkérések

Belsőépítészeti tervezés 100 m²-re

  • Tervezési alapterület: 100 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.500.000 Ft

Földszint 50 négyzetméter tetőtér 50 négyzetméter.fürdőszoba tervezés alul, felül konyha nappali plusz lépcső átalakítás

Egyedi fa lamellás térelválasztó és plafonsziget tervezése 20 m²-en.

  • Tervezési alapterület: 20 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Szeretnénk a nappalinkba kialakítani egy egyedi a fa lamellás térelválasztó - fa plafonsziget kombinációt, az alábbiak mentén: Térelválasztó: A méret és a preferenciák lakberendezői tanáccsal lettek kialakítva a legtöbb fény megtartása érdekében. Főbb paraméterek: - a térelválasztó a nappali egy adott részen választ le egy teret, ahol jelenleg a képeken látható régebbi stílusú fotel van. Célja: home office sarok kialakítása; - a képeken látható teve színű kiugró fal (ahol az óra található) meghosszabbítása lenne, maximum 70 cm hosszan; - 3x7 cm dió színű fa elemekből állna; - 6 cm-es osztásközökkel és - a függőleges tér teljes hosszán (padlótól plafonig). Plafonsziget: - a nappali közepén lenne a plafonon, a kanapé és a TV között; - a méreteit tekintve nincs pontos igényünk, szeretnénk, ha nem lenne tolakodó, de lenne “értelme”; - a lamellák méretei és színei egyezzenek meg a térelválasztó fa elemeinek dimenzióval; - az osztásközökben 3-4 LED csík fusson (tehát pl. minden második osztásközben, akár elcsúsztatva); - a világítás dimmelhető legyen és RGB-s és - preferált lenne, ha meg lehetne oldani úgy a villanyszerelést, hogy ne kelljen gipszkartont / egyéb álmennyezetet tenni a fa elemek fölé. A kettő közötti kapcsolat: - mivel a függőleges és a vízszintes síkok nincsenek egy vonalban, ezért szeretnénk, ha kaphatnánk tervet arra vonatkozóan, hogy ezek valahogy össze tudnak-e lenni kötve - vagyis a függőleges faelemek (térelválasztó) tudnak-e valahogy továbbfutni a plafonon VAGY - ha ez nem kivitelezhető, akkor színben és desingban, méretekben a két elem (térelválasztó és a plafonsziget) egyezzen meg. Fontos: - a nappaliban nem szeretnénk a felújítás során festeni, díszléceket elhelyezni stb., és a jelenlegi szín kikeverése is nagyon macerás lenne, így valamilyen olyan megoldást keresünk, ami a legkevésbé roncsolja a jelenlegi állapotot; - a plafonon jelenleg kettő villanykiállás van (két, egymástól független, alternatív villanykapcsolóval) ahogy fent is írtam, preferált lenne, ha ezzel lehetne tovább dolgozni és nem kellene csak a villany miatt extra álmennyezetet behúzni és - ha a térelválasztó elemeit (akár részben) a leválasztott tér (home office sarok) felé (is) el lehetne húzni és akár azokat is kivezetni a nappali közepe felé, az jó megoldás lenne, mert akkor a leválasztott tér világítása is megoldott lehetne. Ez az erkélyhez közelebbi jelenlegi csillár átalakításával tudna megtörténni (?). Ezek természetesen nincsenek kőbe vésve, szívesen vesszük, ha van jobb ötletetek, amivel könnyebben / szebben / hatékonyabban megvalósítható az elképzelés.

54 m²-es lakás belsőépítészeti tervezése

  • Tervezési alapterület: 54 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Téglaépítésű földszinti lakás minél praktikusabb megoldásokkal való berendezésében szeretnék segítséget kérni. Az erkély is beépítésre kerülne, belső szigeteléssel. 2 hálószoba és egy nappali, akár átrendezéssel amerikai konyhával, lenne a cél

87 m²-es lakás teljes belsőépítészeti tervezése.

  • Tervezési alapterület: 87 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 3.500.000 Ft

Teljes átalakítás 7. Emelet legfelső szint Részben tetőteres Zegzugos kialakítás megszüntetése 2 fürdőszoba kialakítása Amerikai konyhás nappali + 3 hálószoba kialakítása Jelenleg: 1 fürdő, 1 konyha, 3+1 szoba

57 m²-es lakóépület belsőépítészeti tervezése.

  • Tervezési alapterület: 57 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 570.000 Ft

Belsőépítészeti tervezés 100 m²-re, struktúrális változtatásokkal.

  • Tervezési alapterület: 100 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

Szeretném a szakvéleményét kérni, hogy egy kamràt, hogyan lehet elbontani és a nappalival közös tartófalat, hogyan lehet kiváltani. Esetleg a terasszal bővíteni az egybenyitott konyhát és nappalit.

80 m²-es tetőtér beépítés tervezése

  • Tervezési alapterület: 80 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

Tetőtér beépítéséhez

Galéria statikai felmérése és helyszíni szemle.

  • Tervezési alapterület: 46 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 60.000 Ft

vagyok, az Budapest Lónyay utcában lakom, egy 46 nm-es földszinti lakásban. A lakásban van egy már meglevő kb 15-20 nm-es, vegyes szerkezetű (vas és fa), 15-20 éve felépített galériánk, ami nyiszorog, a gipszkarton alja pedig meg van már roggyanva. Felújítási vagy építési célból írok önnek. Arra vagyok kíváncsi, hogy tényleg csak a gipszkarton van-e megroggyanva, de amúgy statikailag a galéria támasztéka rendben van-e, vagy statikai probléma van, és az egészet le kell bontani és újat kell építeni helyette. Kérdésem, hogy ki tud-e jönni egy személyes megtekintésre, helyszíni szemlére, hogy el tudjam dönteni, hogyan tovább, át tudjuk beszélni, hogy milyen galéria építhető az esetlegesen elbontott mostani helyére?

60 m²-es iroda belsőépítészeti tervezése industrial design stílusban.

  • Tervezési alapterület: 60 m²
  • Ingatlan típusa: Iroda
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 1.200.000 Ft

Szegeden egy 3 helyiségből álló iroda belső megtervezése a feladat. Industrial design a cél

30 m²-es tetőtér beépítés tervezése

  • Tervezési alapterület: 30 m²
  • Ingatlan típusa: Lakóépület (családi ház, lakás)
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 450.000 Ft

A tetöteret szeretnénk beépiteni