Ég 50 m2 alapteruletu paraszthaz le van szigetelve, a hátsó falrészre is fel van kenve a mugyantas fedőfesték. A másik 3 oldalra kellene felmondási a fehér fedőfestéket.kb 40m2. Segédmunkaerő van anyag megvan, egy szaki kellene egynapos munkáról van szó.A haz oldalfalak a földről bedolgozhatók két oldalon kell csak létrarol felvinni az anyagot kb 3 m magassagban.Lehetőleg kedd vagy szerdai időpontban de lehet hétvégén is.Egy szaki jelentkezését várom
25 éve épült, minden el a ült, nyilászárok szú ették, sajnos nem zárnak jól, szaniterjeim rosszak el kopottak, bejárati ajtót cserélnék, télen nem marad bent a meleg. Sajnos én el veszítettem a férjem, amit 5 év ápolás, munkámat fel adva, előzte meg, spórolni nem tudtam, mert az utolsó pénzünket is el vitte a rák és társai. Most dolgozom de egy fizetésből örülök hogy magam és a lakásom fent bírom tartani, meg tudom menteni.
45 m2-es un. ONCSA típusházam padlásfödémének szigetelését szeretném elvégeztetni energetikai korszerűsítési pályázat keretében, tehát a megbízáshoz ÉMI regisztrált generálkivitelezőt keresek. Nagyon fontos lenne, hogy a nyílászárók cseréjével és a homlokzat szigeteléssel együtt beleférjek a kb. 2,5-3 millió forintos keretbe, ezért a homlokzatszigeteléssel, ami valójában nem lenne olyan fontos , de a legdrágább munka, sakkoznom kell. Mennyibe kerülne egy nagyon jó minőségű padlásfödém szigetelés?
Meleg klima
Reluxát, vagy rolót szeretnék, cm széles és cm magas, fehér színben. A falfülke teteje és az ablakszárny között 7 cm távolsag van. Milyen lehetőség között lehet választani? Fa lamellás reluxa lenne az igazi. Mily
Könnyűszerkezet
A családi ház -ben épült, 36 cm-es poroton téglából, külső kőporos vakolattal.A külső homlokzat szigeteléséhez 10 cm-es grafitos EPS-re gondolunk. A ház egyszintes, tetőtér beépítéssel. A nyílászárókhoz a lenti (nem tetőtéri) szinten külső fa zsaluk tartoznak (4 teraszajtó + bejárati ajtó + 2 műanyag nyílászáró) , itt a szigetelés vastagsága kritikus lehet. A tetőtérben 3 darab velux hőszigetelt ablak van + 2 extra alakú műanyag ablak, és egy hőszigeteletlen fa ablak. A ház északi külső homlokzata korábbról hőszigetelésként 5 cm-es síma EPS-el burkolt, és egy 3 méteres szakaszon ráadásul telekhatárra esik. A ház alápincézett, és mivel a terepszint változó, a lábazat magassága is változik, a legtöbb helyen elég kicsi.
Egy könyszekrény sorra lenne szükségünk, a linkhez hasonlóra. https://pin.it/27Vk0ejoF A befoglaló méret cm lenne a szoba cm magas. Alul fehér ajtós szekénysor, felül barna könyvszekrények, amik egy 55 colos tv-t fognak közre. A képen levő jobb oldali szekrény nem lenne, hanem ott is kömyvespolcok. A mélység megbeszélés szerint 40-60 cm között lenne.
Üdvözlöm! Pécsi lakásban elsősorban új ajtónyílás 75x kilakítására lenne szükségem tégla falba (nem tartófal). Másodsorban másik 3 ajtót is cserélnék -esre, ezek most magasak, lehet itt is bontani, áthidalózni kell, ezek sem tartófalak. Szeretnék még az egyik ajtó fölé egy sor üvegtéglát és konyhai szagelszívó kivezetőjének kivágását kérni 40-es falba. Ajánlatát előre is köszönöm!