Kedves Gábor, Van egy 12nm-es szobánk és egy folyosó/előszoba (~6nm). Mindkét helyen szeretnénk megszüntetni a parketta nyikorgását. Nútos tömör tölgy parketta van és alatt OSB lap. Egy sarokban kicsit feljött, ennyit tudtam megállpítani. Azt nem tudom, hogy ragasztva/szegelve van, újra kell e rakni. Nagy területen nyikorog.
1 fázis 16 amoert szeretnék 1 fázis 32 amperra bővíteni. Zebegényben
26-28 ezer között volt, de nyáron használtam jakuzzi és ez nagyon megdobta 45 ezer forintra. A októbertől októberig az éves fogyasztásom kW volt. De szeretném használni egész évben a jakuzzi. És esetleg később elektromos autó töltésére is használnám. Egyelőre csak informálódnék az árakról és a műszaki feltételekről. Nyilván az anyagi feltételektől függ, tehát nem sürgős. A ház új építésű () ikerház, kb. 30 fokos cseréptetővel. A tájolása dél -dél nyugat. Köszönöm szépen
Társaságunk rehabilitációs foglalkoztató. Éves árbevétel 30M-50M Ft között. Kimenő számlák száma havi 2-5db. Állami támogatást kapunk a bérköltségek finanszírozásához. Korrekt, vállalható összegű ajánlatokat várunk, mert nehezen gazdálkodjuk ki az alacsony termelékenység miatt. A jelenlegi könyvvizsgálónk szerződése lejárt, és ő jelenleg szünetelteti a tevékenységét, ezért keresünk új szakembert.
szeretném tisztán látni, hogyan tudom szabályosan leadózni a jövedelmemet, amit egy külföldi cég fizet nekem kriptovalutában (Binance-on keresztül) A helyzet röviden: nincs bejelentett munkaviszonyom, nem vonnak tőlem adót A fizetésemet kriptóban kapom, amit Binance-on keresztül veszek át. Magyar adóilletőségű vagyok, és szeretném törvényesen bevallani és leadózni a jövedelmemet. Abban kérném a segítségét, hogy: 1. Pontosan milyen adónemek és járulékok vonatkoznak rám ebben a helyzetben? 2. Melyik forma lenne a legkedvezőbb: önálló tevékenységkén egyéni vállalkozóként, vagy más módon bevallani? Jelenleg általány adozo egyéni vallakozó vagyok. Szeretnék ennél egy költség hatékonyabb adózási formát.
Meghibásodott és szervízben megjavított mosógatógép bekötése lenne a munka. Valami speckó dugajba, ami a gyakori áramkimaradásoktól megvédi a gépet.
fűtésre optimalizált klímát szeretnék
Több méret van. Legyártott méretekre kérek.
Szép napot! Családi házban (Öcs településen) szeretnék villanyóra teljesítményt bővíteni. A ház 1,5 szoba, konyha, közlekedő, fürdőszoba, összesen kb 65 nm. A házhoz tartozik egy nagyobb pajta, garázs, kamra melléképület is. Ipari tevékenységet nem tervezünk folytatni viszont a házat elektromos infra radiátorokkal tervezzük fűteni, villanytűzhely, bojler is van és villanyautót is szeretnénk tölteni (sima V-os töltőjével). Jelenleg 1X16A van. A házban is szeretnék minden helyiségbe új vezetéket húzni (padláson keresztül) és terhelhető (falon kívüli) dugaljakat felszerelni. A bővítési szándékot még nem jeleztem a szolgáltató felé. Köszönettel:
lépcsőházban, fele színes, fele fehér, régi olajfesték eltávolítása után