Azért választottuk, mert rövid határidőt ígért a mester, ehelyett 4-5 hetet csúszott. Időszakosan eltűnt, alig lehetett elérni. Pénteki napon jött volna, majd felhívott,hogy beteg lett, utána pedig szólt,hogy még van előttünk egy 1 hetes munkája, amit nem is értettem. Aztán közölte,hogy elrepedt az ablak kerete, másikat kell rendelni és az drágább, ezért már az ár is nőtt, a beépítéssel is gondok voltak, 4. emeleti ingatlan és kívülről nem is akarta esztétikailag normálisan megcsinálni, úgy kellett rászólni... Sajnos nagyon rossz tapasztalatunk van a céggel, senkinek nem ajánljuk.
Tisztelt Fási úr 2 hetet csusztunk az ablakával,mint ahogy elmondtam közbe jött egy covid betegség.igen az ablak valóban sajnos eldőlt és hibás lett. Rögtön orvosoltuk és beépítetuk. A munka vegeztével egy fiatal ember átvette a munkát ő talált egy kicsi esztétikai hibát hogy homlokzat kulső részére tegyünk egy szegőt, többször tüzetesen át nézte és rendben tálat mindent.ön egy mentős tudnia kéne hogy covid hogy és mint zajlik le az embereknél,nem így viselkedni ahogy ön viselkedett arogáns viselkedése,nagyon renélem a betegekkel nem így bánik.Lánya viselkedése nem kicsit volt elfogatatlan de hagyuk.elnezést a kellemetlensegekert.ui.az ár úgy azért emelkedett ugye mert egy másik műanyag ablak szegőzését kérték amit gratiszba anyag árban megcsinaltuk
Családiház meglévő ereszcsatorna cseréje, széldeszkák csiszolása és festése, kúpcserepek javítása (tetőmosás során a rögzítőanyag néhol sérült), törött cserép (3db) cseréje.
2 db nyílászáró x-es. Családi ház, ablak színe fehér, beépítéssel. Kétszárnyú bukó nyíló /nyíló. Rolos szúnyogháló. Redőny fehér.
.ben kikötöték a villanyt mivvel nem lakták a házat. Áramtalan a ház vissza szeretnénk rendelnj az áramot de először szeretnénk felújatni a vezetékeket nagyon régi házról beszélek.
x (toktoldóval együtt) 2db x (toktoldóval együtt) 1db Mind a 3 ablak váltószárnyas ( nem tokosztott) , egyik oldalt bukó- nyíló.
Fehér, x, kétszárnyas, balra befelényíló.
Összesen három elemet tépett le a szél. Tartalék zsindely van!
Napelemes rendszer miatt lenne szükségem 3 fázisra
Teljes vezeték csere kivül elvezetve sinbe fal bontás nélkül behúzni az új vezetéket. Azért is kell a regisztrállt villanyszerelő, mert lehet hozzá kell nyúlni az órához is.