Nagyon segítőkészek voltak a homlokzat- és falszigetelésnél, tényleg számíthattam a segítségükre.
Üdvözlöm!Egy 25 m2 alapterületű,fóldszintes fèlkèsz kisház,a falak kis mèretű tèglából èpültek.A házon nincs vakolat. Mi 2, vagy 5 cm - es hungarocell borítást gondoltunk a könnyebb vakolhatóság èrdekèben,de rugalmasak vagyunk. Szeretnènk vakoltatni ès fehèrre színezni. Ha lehet,plussz egy ablakot berakni.Az ablakot mi hozzuk. A ház nem szigetelt,nem is cèlunk a szigetelès. Árajánlatot szeretnènk kèrni az anyagköltsègre+ munkadíjra.
Szeretnék árajánlatot kérni a meglévő kapunk javítására és vakolására. A kapu típusa: jelenleg vakolatlan zsalukő, 2db oszlop és egy kb 2m hosszú kerítés rész. Amit helyre kéne hozni: - alul a földtől kb. 1m magasságig pótolni/egyenlíteni a felületet (kb 2m hosszan) a kerítésen, ott nem zsaluko van hanem a régi kerítésre része -Az egyik 40x40es oszlopot szintre hozni a többivel - sima fehér vakolatot felvinni a teljese felületre - fedlapok felhelyezése Kérem, tájékoztassanak a javítás várható költségérő (munkadíj, kiszállási költság, van e díja a helyszíni felmérésnek) valamint arról, hogy mikor tudnák a helyszíni felmérést elvégezni. Szükség esetén fényképeket is tudok küldeni. Válaszukat előre is köszönöm.
Egyszerű, tégla alakú térkőről Barabás téglakő, anyagában színezett beton) van szó, téglalap alakú felületen. 3 autó beállásra, udvaron, Csopakon. A munka előtt szükséges elvégezni egy kis lakatos munkát (5 cm átmérőjű vas kerítésoszlop áthelyezés). Amennyiben ezt is meg tudják csinálni az nagyon jó, ha nem, azt is megoldjuk.
Amennyiben van idén kapacitásuk a fenti házbővítés elvállalására, kérem szíveskedjen tájékoztatni, hogy mire van szükségük az ajánlatadáshoz? Csatoltan küldöm a beadott tervdokumentáció építészeti részét, amelyben annyi változtatás lenne, hogy a falazat Porotherm X-therm 30 tégla lenne 10 cm-es kőzetgyapot szigeteléssel. Visszajelzését előre is nagyon köszönöm!
Kb. Összesen m2 térkövezés, udvar és ház körül járda kivitelezésre kérnék ajánlot. Jelenleg kavicsos felület van évek óta. A munkálat Vácrátóton lenne. Újvidék Otthonfelújítast szeretnénk igénybe venni, tehát anyag és munkadíj is kell szerepeljen a számlán, valamint június 20. -Ig a munkát el is kellene végezni
Egy kb. 5-6 cm vastag és kb 70 cm átmérőjű kör alakú nem rögzített beton aknafedelet szertnék szeretnék nyitható kőr vagy négyszögletes aknafedélre cserélni. A mostani jól hozzáférhető helyen van. Az új fedél lehet saját gyártású vagy készen kapható kivitel is. Ere keresnék kivitelezőt. Bármikor megtekinthető felmérhető a 17. kerület, Rákoscsaba városrész, az M0 autópálya 52 (Péceli) lejátarától kb, 5-6 percre, a Göcsej utcában található!
Áthidaló beépités, ablak bontassal, nyílás nagyobbitasa új ablak részére. Egy 3mas ablak és egy fürdőszoba ablakrol lenne szó. A hármas ablak vályogfalban van. Lehet hogy lehetetlen, de meg próbálom. Az jelentkezzen, aki a héten szerda, csütörtök,vagy pénteki napon meg tudná ezt csinálni. Köszönöm szépen
Kapubeálló - két ház között - zömében füves föld, régi betonjárda, beton gyeprács; + kiszélesedett terület, szintén faltól falig - füves föld, régi járda, régi lebontott épület helyén betonplacc. Talaj nincs előkészítve, nagyobb autó ki-bejárását, parkolását kellene bírnia a faltól falig új felületnek. Régi/mostani dolgokat nem tudom eltüntetni, szükségem van a felszámolásukra, előkészítésre, tényleges burkolásra egymás után. Szakmai kérdésekre igyekszem amatőrként válaszolni. Első sorban e-mailben keressenek az ajánlattal, kérem - munkahelyen nem tanácsos a telefont felvennem. Köszönöm! Célhely: Kaposvár közelében Juta település.
Egyrészt: Egy kb 4 méter hosszú, 5-10 cm széles fal szakaszon már meglévő ajtó nyílás bővítése 60 vagy cm-rel. Az hogy melyik lesz, azt az ár fogja eldönteni. Az utóbbi esetben egy beépített elhúzhatós ajtót szerelnénk későbbiekben beszerelni, ezért egy álfal kerülne vissza felhúzása 60 cm szakaszon. Másrészt: egy oszlopban kialakított beépített szekrény hátfalát kellene lebontani, szintén kb 60 cm szakaszon. Az oldalsó falakat meghagynánk és csak a hátulját törnénk át.
A következő munkákra szeretnék időpontot és ajánlatot kérni balatonszepezdi nyaralónk felújítására: Első lépésben 1,6mx2,1m-es ablak melletti, első emeleti részt kellene felfalazni, ajtó és ablak csere utáni faljavítást kellene elvégezni. Következő lépésben kb 36 m2 laminált padlót kellene lerakni (falazás után jönnének a padlófűtést lerakni), ezért a hívom második lépésnek. Ezek a munkák viszonylag sürgősek lennének. Végül a ház külső szigetelését kellene elvégezni.