A munka nagy részét jól megcsinálták.A drótkerítés nagyon szép lett.A trapéz lemez kerítéssel 90%ban elégedett vagyok.
A kiskapu ferde lett.A falon végzett munka ronda.
Minden úgy ment, ahogy a nagy könyvben meg volt írva. Korrektek, szép munkát végeztek. Tisztességesek.
Kiváló munkát végzett a szakember, nyugodt szívvel ajánlom másoknak is! Korrekt ár, minőségi munka, maximális profizmus.
Köszönöm
Egy Pálfi István nevű emberrel beszéltem, ő jött ki két másikkal felmérni. Barátságosnak tűnt, korrekt árat mondott anyagköltséggel együtt és nem kért előleget, így megegyeztünk. Másnap meg is jelentek immár a "legnagyobb főnőkkel" kiegészülve és elkezdték lebontani a kerítést. Ezután kezdődött az átverés, hirtelen közölték, h nincs az akciós anyag, és bemondtak egy majdnem dupla árat, mégis akartak előleget és a megbeszélt munkafolyamatok egy részét el akarták sumákolni. Elzavartuk őket, bár az előleg összege náluk maradt, senkinek sem.ajánlom!
A azért nem így történt ami a keretet tulhalagya anyagában azt nem lehet még valósítani így ingyen senki nem dolgozik 2-3 napos munkát
Rólunk: Üdvözlöm! Pálfi István vagyok, 20 éves tapasztalattal redelkezem. 8 fős kis csapatommal redelkezésre tudok állni, számos munkakörben dolgozunk, referencia munkával tudok szolgálni. Hívjon bizalommal!
Nyeregtető megemelésère lenne szükség,a tető tér beépíthetősège miatt.
Meglévő nyeregtetőről 72m2 pala bontása, meglévő faszerkezetre egy új építése, szarufák közti szigetelés, fedés trapéz lemezzel. Ereszalja OSB lap fedéssel, 12 M ereszcstorna elhelyezése, tetőkobúvó cseréje. Minden anyag adott. Munkadíjra kérnék ajánlatot.
Tiszteletem! A meglévő mezőket szeretném kicserélni gondozás mentesre. Teljesen zárt, és íves kivitelt szetetnék. Köszönettel
Fehér,de a falak sötétek.
Kb. m2 régi épület lapostetejének az újra szigetelésére lenne szükségem. Jelenleg elöregedett bitumenes lemezszigetelés van a tetőn. Köszönöm.