Üdvözlöm! Garázsbővítésben vagyunk és a koszorú kivitelezésre szeretnénk árajánlatot kérni. Információk: a garazs 5.8x6 méter területű lesz, 1 falat építettünk újra bővítés gyanánt(oldal irányba bővítés). 20 cm-esek a falak. Elől cm hátul cm magasságú a végleges magasság a koszorúval, a koszorú mérete kb 15-20cm oldalt, hátul a vízszintes részen 30cm. Tehát 2x6 méter koszorú öntés(15-20cm), + 5.8 méter (30cm). Zsalu anyagunk nincs. Úgy kérnénk az ajánlatot, hogy zsaluzásra (a zsaluanyagot nem tartanánk meg), anyagköltségre és zsalu öntés munkadíjra. Helyileg Dunaharaszti, ha lehet még a fagyok előtt szeretnénk, mivel a tetőt és a garazskaput is be/meg kellene építeni.
Decemberben vagy Januárban lenne aktuális
Ez úton szeretnék árajánlatot kérni egy kisebb kőművesmunkára vonatkozóan még idén ősszel tervezett kivitelezésre egy Esztergomtól 25 km-re fekvő településen. A projekt egy családi vályogházhoz tartozó korábban téglából emelt melléképülétének hátsó és oldalsó, garázsajtóval, bejárati ajtóval, egy kisebb ablakkal, a garázsajtó felett pedig koszorúval ellátott falazatának (5.5m hosszú, 2-4m magas és 2-4m hosszú, 2m magas) felépítésére vonatkozik. Az ehhez szükséges kőművesmunkára szeretnék megközelítőleges árkalkulációt kérni, amely kitér a kiszállás-, anyag-, terv-, és munkaköltségre egyaránt, továbbá kérem megjelölni egy dátumot arra vonatkozóan, hogy legkorábban mikor volna lehetséges a kőművesmunka megkezdése. Előre is köszönöm a visszajelzést!
Kisebb kőműves munkákra keresünk megbízható szakembert: - 3 db külső ablakpàrkány kiszélesítése, mivel a jelenlegi állapotában a már megrendelt redőny dobozok nem férnek be az oldalsó faltávolság miatt, 1-1 centit kellene levenni a falból hogy beférjen a redőny doboz - egy kisebb falszakasz lebontása (jelenleg gipszkartonból van felépítve, nem stabil) és újra felhúzása Ytongból - 1 régi bejárati ajtó befalazása Előre is köszönjük!
H. tarifa kiépítés - Mareli hőszivattyú ( 10 telepítéshez 16 A + jelenleg 32 A új kiépítésű -mobilos mérőhely, új külső csatalakozással rendelkezik. Engedély kérelem még nincs beadva, a hőszivattyú teljes dokumentációjával rendelkezem az engedély beadásához. Kb. 30 fm. 2,5 mm-es kábel külső vezeték kiépítése szükséges, új nagyobb méretű doboz cseréjével.
Jelenleg 1 fázis 16 A hálózaton aluvezetékkel kiépített -os építésű ingatlan 3 emelet + földszinten kellene újra vezetékelni, kontektorokat cserélni, újakat beépíteni, teljesítmény bővítést elvégezni 3 x 16 A-es kivitelben. Földszinten + 1. emeleten lenne nagyobb teljesítményű kis és nagyobb háztartási és egyéb szorakoztatási berendezés müködtetésére alkalmas rendszer. A többi emeleten főként hálószobák találhatóak ahol normál szorakoztatói berendezéseknek kellene megbírnia az új rendszernek.
Leveri a biztositekot
CSOKKAL való ház vásárlás miatt, Sajnos a legutóbbi vizsgálat nem tudjuk mikor volt.
Ajánlatkérés villanyvezeték korszerűsítésére A lakás helyiségeinek rendeltetése (a bejárattól) : Nappali, gyerekszoba, közlekedő, háló Előszoba, balra – gardrób, fürdőszoba, WC, az előszoba végében konyha (A lakás még nincs a tulajdonunkban, adásvétel folyamatban) Villamos berendezések a szobákban (a tervek szerint): Minden helyiségben klíma, porszívó, televízió, laptop, nyomda és további általánosságban használt fogyasztók. Gardrób - hűtőszekrény fagyasztóval Fürdőszoba - mosógép, hajszárító villanyborotva, stb. Konyha – villanysütő, mosogatógép, mikrohullámú sütő, vízforraló, kávéfőző, hűtőszekrény fagyasztóval. A szobákba és az előszobába gipszkarton álmennyezet van tervezve a szükséges minimális réssel számolva a kábelek és vezetékek mennyezetalatti átvezetéséhez Világítás – szobákban csillárok és spotlámpák, az előszobába spotlámpák, a tobbi helységbe fali, ill. mennyezeti lámpák. Elképzelésünk a következő: Új elosztó kapcsolótábla a szabvány szerinti tartozékaival. Konektor áramkörök vezetése: álmennyezet fölött, padlószegélyben – szobák. A gyerekszoba előtti közlekedő nem alkalmas kábelvezetésre (beépített szekrények két oldalon). Előszoba álmennyezetében, gardrób, fürdő, konyha – amennyiben nem állnak rendelkezésre eredeti csőhálózatok, a falon kábelcsatornában. Konektorok – falra szerelhetőek. Világítási áramkörök vezetése: álmennyezet fölött, amennyiben nem állnak rendelkezésre eredeti csőhálózatok, a falon kábelcsatornában. Kapcsolók – falra szerelhetőek.