SOMA-GÉP Építőipari és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság

Budapest
Földmunka
20+
Éve a szakmában

Még több ilyen szakember Budapest közeléből

Más szolgáltatás Budapesten és környékén

Legújabb ajánlatkérések

100 m²-es lakás egyszeri nagytakarítása.

  • Alapterület: 100 m²
  • Takarítás gyakorisága: Egyszeri nagytakarítás
  • Árbecslés: 45.000 Ft

Konyha nagytakarítása, csempén nagyon lerakódott már a zsír. A padlófelületek takarítása. A fürdőszoba és a wc kitakarítása. Ennek a 3 helységnek kellene egy nagytakarítás elsősorban.

58 m²-es lakás egyszeri nagytakarítása.

  • Alapterület: 58 m²
  • Takarítás gyakorisága: Egyszeri nagytakarítás
  • Árbecslés: 45.000 Ft

Konyha % rendbe rakása mosogatas polc takarítás szobák rendbe rakása alapvető dolgok Fürdőszoba wc ki tisztítása

Beltéri festés, glettelés és faljavítás 50 m² alatt.

  • Mi lenne a feladat?: Glettelés, faljavítás
  • Kb. mekkora felületet érint a munka?: 50 m² alatt
  • Mikorra lenne szükséged a festőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 120.000 Ft

Villanyóra szabványosítása és teljesítménybővítése.

  • Mire lenne szükséged?: Mérőhely szerelése (szabványosítás/áthelyezés)
  • Mikorra lenne szükséged a villanyszerelőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 180.000 Ft

50 m²-es hozzáépítés tervezése és statikai átvizsgálás

  • Épület típusa: Társasház
  • Hozzáépítendő alapterület: 50 m²
  • Projekt kezdési időpontja: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 4.500.000 Ft

Szia! Egy vályog parasztház középső részének felújításával kapcsolatban szeretnék tőled segítséget kérni tervezésben és kivitelezésben is. Az ingatlan osztatlan közös tulajdon, és én a középső, kb. 32 m²-es lakrészt szeretném rendbe hozni. A tervezett munkák: A meglévő tető teljes cseréje. Tetőtér beépítése (új tetőszerkezet + új lakótér kialakítása). A házrészhez korábban épített 5×5 méteres alap jelenleg nyitott, ezt szeretném teraszként használni, és az új tetővel egyben lefedni. A kérdéseim a következők: Ehhez a munkához milyen engedélyek / bejelentések szükségesek? (Építési engedély, egyszerű bejelentés, településképi vélemény stb.) Tudnál segíteni a teljes tervezési dokumentáció elkészítésében (építész, statikus stb.)? Tudsz vállalni kivitelezést is a jóváhagyott tervek alapján? Kérlek, írj egy becsült költséget a tervezésre és a kivitelezésre külön, hogy lássam a várható nagyságrendeket. Fontos: A ház vályog falazatú, ezért statikai szempontból is szeretném, ha átnéznéd, hogy a tetőtér kialakítása hogyan oldható meg biztonságosan. Előre is köszönöm a visszajelzésedet!

Villamos biztonsági felülvizsgálat 50-99 m2-es lakásban.

  • Kb. mekkora az ingatlan alapterülete?: 50-99 m2
  • Milyen típusú ingatlanról van szó?: Lakás
  • Árbecslés: 45.000 Ft

Két fehér műanyag bejárati ajtó beszerzése.

  • Bejárati ajtó(k) típusa: Műanyag
  • Hány ajtót szeretnél?: 2 ajtó
  • Kérsz bontást/beépítést?: Nem
  • Mikorra lenne szükséged az ajtó(k)ra?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 320.000 Ft

Fehér 90x

50 literes elektromos vízmelegítő bekötése és beüzemelése.

  • Milyen eszköz(öke)t szeretne csatlakoztatni a hálózathoz?: Fűtés (elektromos kazán/bojler, termosztát stb.)
  • Mikorra lenne szüksége a villanyszerelőre?: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 75.000 Ft

Bosch ...lapos elektromos vízmelegítő 50 l-es. (amely még nem került megvételre, mert szükségem van szakember előzetes véleményére): felszerelése, beüzemelése, az elektromos csatlakozás létrehozása, a szükséges adminisztratív tevékenység elvégzése. Az év végi ünnepek után január-február-ban szeretném.

Homlokzat- és lábazatszigetelés kevesebb mint 100 m2-en.

  • Mit kell szigetelni?: Homlokzat, Lábazat
  • Mekkora felületet kellene szigetelni?: Kevesebb, mint 100 m2
  • Teljesítési határidő: Rugalmas vagyok
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Udvari vízhálózat teljes cseréje

  • Mire lenne szükséged?: Meglévő vízhálózat felújítása/bővítése
  • Mikor lenne szükséged a vízszerelőre?: Minél hamarabb
  • Árbecslés: 450.000 Ft

Udvari csőhálózat cseréje