Kályhánk ahol találkozik a fallal ott van egy nagyobb repedés azt szeretnénk megcsináltatni.
Tisztelt Címzett! Ezúton szeretnék ajánlatot kérni egy meglévő kerti tetőfedésére a szalettli alatti beton felújítására az alábbi munkálatokra: 📌 Feladatok rövid összefoglalása: Tetőfedés cseréje: A jelenlegi hullámpala tetőfedés részben sérült, több ponton beázik. Kérem javaslatot új leggazdaságosabb tetőfedő anyagra (pl. trapézlemez, zsindely, stb.). Tető mérete: kb. 4,56 m x 5,42 m. A meglévő faszerkezet vizsgálata szükséges: Szükség esetén megerősítés, cserék (pl. szarufák, deszkázat). t18 ANTRACIT.
Fürdőszoba komplett felújítása. ( sarokkád kiszedése, falicsempe, padló burkolat eltávolítása. ) tusoló építés, wc, mosdó, kialakítás. A víz vezetékek a falban ha nem szükséges nem cseréltetném, csaptelepek kiállása is a tusoló, és a mosdó helyének megfelelő részén van. A fal burkolat az ablak magasságába körbe kellene. Wc monoblokkosat gondolnánk. Az épített tusolót víz szigeteléssel, alul perem nélküli kialakítással képzelnénk el.
Projekt paraméterei: • Ingatlan típusa: családi ház • Helyszín: Szigetvár • Hasznos alapterület: m² • Jelenlegi fűtési rendszer: gázkazán, amely a teljes padlófűtést látja el • Tervezett csere: a gázkazán helyett hőszivattyú telepítése (Viessmann Vitodens ) • Energetikus véleménye: kb. 10-12 kW teljesítményű monoblok hőszivattyú szükséges • HMV-ellátás: literes elektromos bojler (rendben van, megtartandó) • Fűtési rendszer: padlófűtés minden helyiségben Kérem, hogy az árajánlat tartalmazza: • a készülék(ek) pontos típusát és főbb műszaki paramétereit, • a komplett telepítés és üzembe helyezés költségét, • a szükséges kiegészítő anyagok és tartozékok listáját árakkal, • a vállalt garanciális feltételeket, • a kivitelezési határidőt és a telepítés várható időtartamát. Kifejezetten érdekelne a különböző márkák összehasonlítása, valamint az árak előzetes bontása.
Hősúgárzó felszerelése és azt szeretném megkérdezni : ha a konektor mesze van lehet hosszabitóról üzemeletni a hősúgárzót? Mert az egyik villanyszerelő Sándor Mezőhegyesről azt mondta: a konektor nincs földelve..érdekes a másik konektor ugyan abba a szobába van..de hosszabitón keresztül nem használhatom a hősugárzót márt áramütés veszélyes. És mennyi az óra díja?
1. string telepítése autóbeállóra, 6 db panel (~Wp), optikkal, 6kw-os huawei inverterrel szaldó rendszerben. Tervek beadva, elfogadva. Telepítés ideje: kb nov. 2-4. hét. Anyagbeszerzés nagyrészt adott (inverter, panelek, optik stb de egyeztessünk. Létráról telepíthető kb 3 méter magasságban. A 2. string később aktuális tető héjazat csere után.
Káptalantóti, kőház épület. November vége lenne az ideális időzítés. Fapadló alá (TEKA), a betonra ragasztva kellene rögzíteni a fűtőszőnyeget és erre kerülne az aljzatkegyenlítő, majd arra a faparketta, ragasztva. 4 helyiségre lenne osztva a terület, azokat wifis thermosztáttal irányítva. A fűtőszönyeget és a thermosztátokat beszerzem, a szakszerũ lerakás és villanyszereléshez keresek szakértő mesterembert. A NOBO vagy a BVF lenne akitől megvásárolnám a rendszert. Ajánlatát előre is köszönöm!