Jelenleg a lakás cirkó fűtéssel működik, korszerűsíteni szeretnénk, a csatolt kép a jelenlegi állapot, régi radiátorokkal. Árajánlatot szeretnénk kérni nagyságrendileg mennyibe kerülne a korszerűtés, nem értünk hozzá, nem tudjuk mik a lehetőségek, egy biztos, elektromos fűtésre nem szeretnénk váltani. A lakást június 30tól vehetjük birtokba, előtte is van lehetőség helyszíni felmérésre de a munkálatok nem kezdhetők el. Köszönjük előre is a segítséget.
27 m2-es garzonlakásba szeretném. Ajtó csak a fürdőszobánál van. Erkély van, a kültéri egység miatt írtam. Mivel távfűtés van, főleg hűtésre használnám. Köszönöm!
Geotermikus hőszivattyút szeretnénk Baranya megyében,a telken két ingatlan van így a m2 a két ház együttes területére vonatkozik.
3x16A
Gyogyszertar