
Teljesen meg vagyok elégedve: percre pontosan érkezett, a problémát gyorsan bemérte és a megbeszélt határidőre precízen helyrehozta. A munka minősége elsőrangú, látszik a komoly szakmai tapasztalat. Végig megbizható volt, nem csúszott semmivel. Ritkán találni ilyen villanyszerelőt
Fehér
előkészítés, zöld színre festéssel
Tisztasági festés 2 rétegben, kis felületi hibák javítása.
1 panelházi szoba: Tapéta leszedés, glettelés. Mennyezet festés, 3 oldalfal vagy tapétázás, vagy festés. A 4.fal csupa üveg.(Erkély) 3 ajtó mellé alu élvédő rögzítés. Bútormozgatás előtte, utána. Ártól függően: Egy árjánlatot kérek a falakra, egyet a burkolásra. cm magas,kb.5x3,5m-es szoba.
Tisztelt Cím! Bp. I. ker. Attila úti társasháznál a mérőóra cseréjéhez kb. 10m vezeték csere szükséges. Kb. 1.5m bejövő, 8.5m elmenő. Elmű kéri a bejövő és elmenő vezetékek cseréjét. A mérőóra közös helyiségben, a biztosítéktábla lakásban van. A jelenlegi mérőórát szükséges a szereléshez levenni. Várom ajánlatukat! Üdvözlettel: F.
Fehér