Tetőtér.
Két önálló fűtési kört (földszint és emelet, két külön hőérzékelővel) szeretnék.
4 helységben lenne szükségünk hűtő-fűtő klímára amivel jogusultak vagyunk H-s villanyórára, 2szoba teljes fűtését a klíma biztosítaná az 1-k szoba kb 10m2 , 2-k szoba kb 5m2, a másik két helység pedig külön külön kb 10-15m2
Ez egy most felújítás alatt álló vályogház. jelenleg gázfűtéses. Ezt váltaná fel a padlófűtés.