Üdv, 6. kerületi ingatlanban szeretném az összes gáz melegítő testet elektromos norvég panelra cserélni, illetve a bojlert is elektromosra. Augusztus-szeptember folyamán. 1db fürdőszobai bojler, és a lakásban összesen 5 db fűtőpanel felszereléséről lenne szó. Erre szeretnék ajánlatot kérni. Köszönöm!
1db Vezeték nélküli egykörös jelenetkapcsoló Flow (fehér) Logikai kapcsoláshoz, Fűtés ki, vízátfolyás ki, villany le) 1db SONOFF 3.0 USB ZIGBEE DONGLE-E PLUS, kell a működéshez 1db Vezeték nélküli fogyasztásmérős dugalj víz átfolyós melegítő ki/be kapcsolására, dugaljvezérléshez a melegítőnek 2db vezeték nélküli Termosztát, fali kijelző a fűtésre
T2 túlfeszültség védő beszerelése Dugaljak: 11- 12 db csere, bővítés, T3 túlfeszültség levezetők beszerelése Kapcsolók: 3 db sima és 1 pár alternatív csere, Vezetékes csengő felszerelés Konyhai felsőszekrény alatti világítás A falak betonból készültek. Minél előbbi helyszíni ellenőrzés lenne szükséges annak megállapítása érdekében, hogy szükséges-e vésés, fúrás, mert a lakásban rövidesen mobil klíma kivezető légcsatorna fúrását végző vállalkozás azt a munkát is elvégezné. A konkrét szerelés folyamatban levő munka befejezéséig halasztható.
Egy https://www.medyshop.hu/falra-szerelheto-atfolyos-villanybojler-w-lcd-erintos-zuhanyfejjel?utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_www_medyshop_hu&utm_source=olcsobbat&utm_medium=shopping&utm_campaign=olcsobbat_shopping_www_medyshop_hu&gad_source=1&gclid=CjwKCAjwodC2BhAHEiwAE67hJFHXeInAdTtrSv2FJiiUVpwyt6A9DuW1DsWBC-LSSKdRAmZfxuFQsBoCoUEQAvD_BwE Ilyen vagy ehhez hasonló elektromos átfolyós vízmelegítőt szeretnék felszerelni. Vettem egy másikat korábban. De annyira rövid a kábel hogy nem ér el a konnektorba. Ezért hoszabbitót hasznaltam. De tüzforro a kábel és a hoszabbito is. Le szeretném cserelni mert mint utána néztem kinai gagyi. Es nem szeretnem ha nekem vagy a gyermekeimnek barmi baja esne. Ezért szeretném minél biztonságosabban megoldani. Szakemberrel. Aki valóban érti is amit csinal.
Gázkazánnal vagy vegyestüzelésű kazánnal tudunk fűteni. A vegyestüzelésű kazánon van egy literes puffer tartály. Egyidejűleg a két kazán fűteni nem tud, viszont melegvizet készíteni a gázkazán akkor is tud, ha a vegyestüzelésű kazánnal megy a fűtés. A visszatérő vezetéke közös a két kazánnak. A gázkazán felé nem fordul el a visszatérő víz, hanem megy tovább a puffertartály irányába, így az literes tartályt is fűti a gázkazán nem csak a melegvíztárolót. A visszatérő ágra beépítésre került egy motoros szelep. Ezt szeretném beköttetni úgy, hogy akkor zárjon mikor a gázkazán melegíti a HMV tartályt.
Egy helyiségben álmennyezet lesz. Meglévő 2 mennyezeti csillárból indulva( azt is újítva)4db konnektor kiépítése, és a alternatív( vagy szakaszoló?) kapcsoló a 2 , mostani helyett felszerelendő "csillár" - nak.A csövezések helyei ki vannak marva, csövek , vezetékek megvannak. Fentebb nem találtam erre a munkára vonatkozó meghatározást,és bejelöltem a biztonsági rendszert, de ez most nem az.
A kertünkben szeretnénk felszereltetni mozgásérzékelős világítást, 1 db GA W Slim LED reflektort, 2 db GA 30 W SLIM LED reflektort Ispot mozgásérzékelővel. Mindegyik szerelési pont előtt előzmény van, nem kell új kiállást készíteni. Várom ajánlatukat! Kizárólag szakképzett villanyszerelő jelentkezését várjuk, a garanciát vállal a munkájáért.
Mosogép kábeléről leszerelhető lenne e a dugó amivel a konnektorba csatlakozok? Beépíthető szekrényben van es a kábel dugója nem fér el a szekrény és a fal között mert tulsagosan rá lett építve a szekrény. Ki szeretnénk venni a mosogepet anelkul hogy a beepitett szekrenyt bontanank meg. Lebonthato lenne e a vezeték a dugonal es aztan ujrakabelezheto lenne e hogy a jovoben is biztonsagosan lehessen hasznalni?