Alfa Pro Consulting Pénzügyi és Számviteli Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság "végelszámolás alatt"

Hajdúdorog
Könyvelési szolgáltatások

Még több ilyen szakember Hajdúdorog közeléből

Más szolgáltatás Hajdúnánáson és környékén

Legújabb ajánlatkérések

Könyvelés és pályázati elszámolás egy alkalmazottnak.

  • Mire lenne szükséged?: Könyvelés
  • Cégforma: Egyéb
  • Alkalmazottak száma: 1 fő
  • Árbecslés: 200.000 Ft

Egyesület részére könyvelés és pályázati elszámolások.

Havi könyvelés és bérszámfejtés Kft.-nek.

  • Mire lenne szükséged?: Könyvelés, Bérszámfejtés
  • Cégforma: Kft.
  • Alkalmazottak száma: 1 fő
  • Árbecslés: 120.000 Ft

Másodállásban végzek egyszemélyes kft-ben tűz-és munkavédelmi szolgáltatási tevékenységet. Havonta kb. 25-30 számla van összesen, ez a kimenő és bejövő számlák összessége.

Havi könyvelés és bérszámfejtés egy alkalmazottal.

  • Mire lenne szükséged?: Könyvelés, Bérszámfejtés
  • Cégforma: Egyéni vállalkozás/egyéni cég
  • Alkalmazottak száma: 1 fő
  • Árbecslés: 85.000 Ft

Havi áfabevallás. Kimenő számlák száma : kb 40 db Bejövő számlák száma : kb 10-15 db

Személyes adóbevallási tanácsadás

  • Kinek van szüksége adótanácsadásra?: Természetes személy
  • Árbecslés: 50.000 Ft

Adóbevallához keresek könyvelőt. Több munkahelyen dolgoztam múlt évben, így nem készíti el a jelenlegi munkahelyem.

Adótanácsadás lakás kiadás számlázásához

  • Kinek van szüksége adótanácsadásra?: Természetes személy
  • Árbecslés: 45.000 Ft

Lakás kiadás számlázásához keresek könyvelési tanácsadót. Az éves bevétel több, mint 1 millió forint lesz.

Havi könyvelés 10 számlával.

  • Mire lenne szükséged?: Könyvelés
  • Cégforma: Egyéni vállalkozás/egyéni cég
  • Alkalmazottak száma: 0 fő
  • Árbecslés: 25.000 Ft

Virágkoszorú, dísznövény kiskereskedelemmel foglalkozok, nagyjából havi 10 számlám van.

Egyéni vállalkozás könyvelése KATA regisztrációval.

  • Cégforma: Egyéni vállalkozás/egyéni cég
  • Árbecslés: 150.000 Ft

Szobafestéssel foglalkozó egyéni vállalkózként keresk könyvelőt. Most kezdenék katás vállalkozási formában.

Adótanácsadás és könyvelési segítség egyéni vállalkozónak.

  • Kinek van szüksége adótanácsadásra?: Egyéni vállalkozó/egyéni cég
  • Árbecslés: 120.000 Ft

Könyvelésben szeretnék segítséget kérni. Van állandó munkahelyem ahol megkaptam pdf-ben az éves adózásom, mellékállásban 2 hónapot vállalkozó voltam amit a számlázz.hu oldalon kezeltem. Az autokatára előfizettem és az xml fájlt letudtam tölteni amit a programba kell betölteni. A 2 hónap alatt .ft bevételem volt.

Havi könyvelés Kft.-nek 6 alkalmazottal.

  • Mire lenne szükséged?: Könyvelés
  • Cégforma: Kft.
  • Alkalmazottak száma: 6 fő
  • Árbecslés: 120.000 Ft

Kft. fő tevékenységi köre: vendéglátás. A cég: mikrogazdálkodó, negyed éves ÁFA-bevalló. Egész évben működik, de a fő forgalma 03-10. hó közé esik. Maga az étterem 3 pénztárgépet üzemeltet, ebből egynek van állandó napi forgalma, a másik 2 pénztárgép inkább a nyári időszakban forgalmaz napi szinten. Ezen kívül egy egység 03-10. hó között üzemel, de az is a Kft. része. Itt működik a 4. pénztárgép. Elméletileg 3 bankkártyás terminál van, kettő forgalmaz. Az étterem SZÉP-Kártyát is elfogad. Számlák többsége papír alapú, kisebb számú bejövő számlák megtalálhatók a Számlázz.hu és a Díjnet felületén is, pár számlát az ügyvezető tud lekérdezni (közüzemi díjak). A cég a Számlázz.hu oldalon készíti el a kimenő számláit. Devizás tétel nincs! Havonta átlag tételszám van, aminek kb. fele a LIDL és ÁDI számlák, melynek kontírozása is a könyvelő feladata kell, hogy legyen. A havi anyagokat szállítónként külön rakva, pénztárszalagok rendezettek. A bérszémfejtést a cég maga készíti el, főleg alkalmi munkavállalók vannak, akiknek a létszáma havi szinten nyáron akár 25 fő is lehet. Egerben keresnék inkább könyvelőt. Köszönöm.

Egyéni vállalkozás alapítása könyveléssel

  • Cégforma: Egyéni vállalkozás/egyéni cég
  • Árbecslés: 150.000 Ft

Szerkezetlakatos heggesztőként szeretnék katás vállalkozóként