
sima fehér, mosható festék. A festendő felület nm
Győri munka lenne, még ez évebn kellene, kb 14 m2 a burkolandó felület, csempe 60xas. 80-90 ezer Ft-om van a munkadíjra kb. Anyagokat én venném meg.
Komplett fürdő.
nem teljes lakás festésre lenne szükségem, hanem van 3 szélesebb falam (nagyjából 4 méter hosszúságú falatkról és kb 3 méter magasságú) melyek szürkére vannak festve. Ezt a 3 falat szeretném homokszínűvé átfestetni.
Üdvözlöm! 35 nm panel lakásban cseréltettem vezetéket, emiatt a wc hátfalat a villanyszerelő bontotta. A fa amivel burkolva volt a nedvességtől megrepedt, ezért új hátfalat szeretnék. Továbbá a szobákban és az előszobában lenne szükség szegőléc lerakására. Az asztalos fúrás közben átfúrta a fürdő egyik csempéjét, annak az egy csempének a cseréjére is szükség lenne.
Konyha festésről lenne szó.
Világos barna, fehér
4.emelet,lift nincs