Fő tevékenység építőipari generál kivitelezés de egyeztetni szeretnék a könyvelővel előtte mivel a céget most szeretném bejegyeztetni a könyvelővel megbeszélték szerint. Kérem első körben ha megoldható akkor e-mailben keressenek. Köszönöm!
KATA vállalkozóként tevékenykedtem eddig, de volt egy NAV tartozásom, amiről nem tudtam. Ma egyeztettem velük és megoldódott, ellenben jelezték, hogy a tartozás okán, márc. 31-ével megszüntették a KATA adózási formámat. Ez ügyven kérnék segítséget, hogy milyen adónemben folytassam ezután a vállalkozásomat. Köszönöm.
Fémszerkezet gyártás hegesztés
Főállás mellett pszichologusként dolgoznék, ehhez kapcsoló cégalapításon (egyéni vállalkozás) gondolkozom. Erre vonatkozóan szeretnék könyvelővel egyeztetni.
Bejövő számlák 20-30db/hó Kimenő számlák 4-5db/ hó 1-3mill között ipar
Társadalmi szervezet, project pályázatról van szó, ami 6 hónapig tart. Vállalkozói és megbízó szerződések, illetve rendezvények, költségének könyvelése. Bérszámfejtésre is szükség lesz. Pályzátat költségvetése e FT egyenlőre de ez változhat.