Ez a négyzetméter tetőtérben van, ahol kb 4m a belmagasság A csövezés és a kiállások meg vannak , ha jól emlékszem 3x3,8 kw van kialakítva (35m, 16m, 16m) Nem azzal a szerelővel szeretnénk csináltatni, aki a víz-gáz-fűtésrendszert építette:(
A fő órától további garázsba való feszűltség eljuttatása.
Tisztelettel!Az lenne a problemam,hogy a spazban a gipszkarton elengette a mennyezeti lampat es az feloldalasan log a levegoben.Elore is koszonom!
Társasház, udvar kapcsolatos, földszinti.