Főleg kimenő számlák, havi 1-5-db Bevétel havi 3-5 M kezdetben Jelenleg 4 fő munkavállaló velem eggyütt. Tevékenység Építőipar , azon belűl épület gépészet. K.b 8-9éve él a vállalkozás. 6 éve nem használom , szeretném újraindítani, és könyvelőt váltani
vagyok. Azért keresem fel Önöket, mert segítséget szeretnék kérni adó-visszatérítéssel kapcsolatban. óta inzulinos cukorbeteg vagyok, illetve azóta más tartós betegségeim is lettek. Ennek ellenére csak idén kaptam igazolást erről, így ez évtől tudok adókedvezményt igényelni. Azt az információt kaptam, hogy 5 évre visszamenőleg is tudom kérni az adókedvezményt. Az adóhivatalban megcsinálták nekem a -es évet, viszont azt mondták, hogy -től már könyvelőnek kell intéznie ezt. Nekem csak -ről lenne szó, mivel az évben dolgoztam. Ezelőtt -ben dolgoztam még, de azt tudom, hogy már nem esik bele a visszatéríthető időszakba. A kérdésem az lenne, hogy tudnának-e nekem ebben segíteni? Milyen iratok szükségesek hozzá, illetve kb. milyen költséggel járna. Előre is köszönöm a válaszukat! További szép napot kívánok!
Kereskedelmi, vegyes áru. 5-6 millió havi bevétel. Nagyon sok kimenő számla és kb 30 bejövő számla.
katás vállalkozás
egyéni vállalkozás indítása, későbbi könyvelése
bejövő és kimenő szàmlái, megnyert pályázat könyvelése, egy százalékok elszámolása
Másodállású vállalkozás nyitás. Kata vagy általányadó?Kiskereskedelmi tevékenység adózás.
Kiállított számlák kb. 10db Bejövő számlák kb. 20-50db Bevétel éves 10 ,- és 20 ,-között Főtevékenység: Folyadék szállítására szolgáló közmű építése .novemberben alakult a cég, most Budapesten könyveltetek, közelebbi könyvelőirodát keresek.
A . teljeskörű könyvelési feladatainak elvégzése. A számlákat, banki kivonatokat online, vagy papír alapon havonta eljuttatnánk. A vállalkozás székhelye Salgótarjánban van, a telephely Budapesten. Indiai étterem, egy fő alkalmazott (jelenleg) és a . ügyvezetője dolgozik benne.
Szobrász vagyok, a szobraimat értékesítem is, ezért keresek könyvelőt.