Számláz.hu-n 60-70 db számlát állítok ki havonta. 5fö alvállalkozó havi 1 számlát ad nekem. 6db járulék befizetés számla kb 10 egyébb költség számla
Fodrász havi kb 5 számla.
Bejelentett 8 órás állással rendelkezem és emellett lennének folyamatosan ismétlődő szövegírásos megbízásaim, amelyet számla ellenében fizetnek ki. Vállalkozást kellene indítanom, vagy lehetek számlaképes magánszemély? Tanácsadásra lenne szükségem és arra, hogy valaki jelezze, adott esetben elkészítse és benyújtsa a szükséges bevallásokat a NAV felé. Köszönöm!
Társasház könyvelésére lenne szükségem.
Induló vállalkozás. Mérnöki tevékenység.
Kedves Könyvelő, Átalányadózós egyéni vállalkozásom számára keresek könyvelőt. Információk a vállalkozásról: - Havi max. 5 kimenő számla - Havi max. 10 bejövő számla - 40%-os költségaránnyal - Valószínűleg előbb-utóbb ÁFA-körös leszek - Precízen adminisztrálok, így nem csak "odadobom" az anyagokat, hanem időben és pontosan átadok minden könyveléshez szükséges információt - Első alkalommal valószínűleg lesz néhány kérdésem a könyveléssel kapcsolatban. - Szeretném, ha kérdés esetén a könyvelőm telefonon/emailben elérhető lenne 1-2 napos válaszadási idővel. (Várhatóan nem fogok sokat kérdezni.
Katás egyéni vállalkozóként kezdtem az évet, amit szeptember 1-jével átalányadózásra váltottam. 2 hetente számlázok egy filmiparban tevékenykedő cégnek. Jómagam is a filmes szakmában dolgozom. A NAV felé azonban még nem jeleztem, hogy váltok, így ebben is szeretnék tanácsot kérni.
Mérleg, 0 bevallás készitése , ,