Valahol a hátsó kertben csőtörés van! Ebben szeretném a segítséget kérni!
Jelenlegi kazánunkat szeretnénk lecserélni vizteres kandallóra. A jelenlegi kazán vegyes tüzelésű de évek óta csak fával fűtött. Vizteres kandalló másik hekyiségben lenne ugyanúgy rákötve a központi fűtés rendszerre.
Jó napot! vagyok Mórahalomról. Meglévő rendszert szeretnék bővíteni. Jelenlegi rendszer 7kW (20x Qpeak Duo G8 panel) , Solar Edge 8kW inverter. Optimalizáló mindegyiknél. Szeretnék kb 2,1- 2,6kW panelt még.
Most radiátoros rendszer van, szeretnek ajánlatot kérni úgy ha marad radiatoros rendszer és úgy hogy padlófűtés lenne mindenhol. Földszinti lakás, Sopronban.