Kw/év
Javítást és karbantartást szeretnék a meglévő rendszeren. 5 db kollektor van a tetőn.
A tetőn déli és nyugati oldalt napelemek vannak. Ha oda nem lehet akkor földre.
havi számla 10. ft
Nekem egy olyan árajánlat kell, ami a most kezdődő napelem rendszer pályázaton biztos nyerő, a minimális Kw támogatás figyelembevételével, ami tavaly 5Kw volt. Azért ennyi, mert nekem nulla forintom van a beruházásra. Azaz kell egy olyan kivitelező, aki a teljes kivitelezést úgy csinálja meg a pályázott pénzből, hogy nekem ne kelljen semmit befizetnem senkinek, sehova. Illetve jól ismeri a pályázat kritériumait ami most fognak megnyitni, és tud is segíteni.
Tisztelt Hölgyeim/Uraim, társasházi lakás balkonjára /off grid!/kis kapacitású -max. 1 KW- sziget ipusúí, 2x wattos/?/ bifacial elem+inverter+ Ah akku , a hűtőszekrény , illetve esetenként más fogyasztók üzemelését biztosító "erőművet" kívánok létesíteni /A berendezés minden vonatkozó törvénynek meg fog felelni! Üdvözlettel
5kwh-s rendszerre lenne szükségünk. Csatlakozási engedéllyel rendelkezünk.