Egyfázis 32 Amperral rendelkezünk. Lap radiátorokkal, rézcsővel szerelt a ház, jelenleg egy 26 kw vegyestüzelésű kazánnal oldjuk meg a fűtést. Ennek kiváltásán gondolkodunk. A melegvizet hőszivattyús villanybojlerral állítjuk elő (Ariston lydos Hybrid)
A csatolt jegyzőkönyvben a 22. oldaltól pirossal jelzett hibák javítása (illetve a 11.-13. lapokon kiemelt az ezekhez tartozó nem megfelelőséget igazoló mérési eredményeket is) illetve a csatolt jegyzőkönyv 22. oldalától -a pirossal kiemelteken felül- "Soron kívül azonnal" minősítéssel jelzett hibák javítása: ezek legtöbb esetben tűzveszély lehetőségét rejtő hibák. Javításuk nagyrészt: megfelelő kisautomata/biztosító betét alkalmazása.
Meglevő, régi vezetékek cseréje, részleges felújítás
Új klíma bekötése.
A ház nam szigetelt Blokkokból épült. Télen kb. 19-20 C fokot szeretnénk elérni.
A jelenlegi klímát szeretném lecseréltetni egy újra. Ezenkívül a nappaliban lévő klíma kondenzvíz kivezető csöve elrepedt, használatkor így a kondenzvíz a ház falára folyik, nem az ereszcsatornába, ahová kellene. Erre is szeretnék megoldást kérni. Köszönöm!